Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a garázsunkban egy női nyakláncot.

Természetesen megkérdeztem a párom, hogy mit tud róla. Állítása szerint sose látta blabla.. azzal a lendülettel ki is dobtam a szemetesbe. Viszont ma reggel nem tudom miért de átnéztem a szemetest és már nem volt benne az a bizonyos nyaklánc.

Mire következtethetek ebből? Nem hiszem, hogy megcsalna mivel minden nap időben hazaér, ha meg napközbe tudná le akkor az meglátszana a fizetésén..Azt sem gondolom, hogy nekem vette mivel nem hordok ékszert meg bevallotta volna, hogy megakart lepni vagy akármi nem...?


2021. okt. 4. 12:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

:))

Amit én írtam: reggel nem volt a szemetesben (valószínűleg nem vettem észre)

amikor hazaértem, újra átnéztem (mert írta is valaki, hogy biztos, hogy nem volt-e benne?!) és megtaláltam.

2021. okt. 5. 09:26
 42/62 anonim ***** válasza:
58%
Jó jó... benne volt a szemetesben... de mi volt a magyarázat hogy került a padlóra?????
2021. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
72%
arra kapott magyarázatot. csak nekünk nem mondja el.
2021. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
66%

Tehát a kérdésben eltűnt, de nem tűnt el. Ez probléma. Olyat kérdeztél, aminek a sztorija nem volt igaz.


A nagyobbik probléma a lánc feltűnése a padlón, amire te elfogadható magyarázatot kaptál. De ha a magyarázat elfogadható, akkor miért lényeges, hogy megvan-e a lánc vagy nem? A kérdés felvetése ebben az esetben értelmetlen és feleslegesen osztod itt az észt, mert teljesen mindegy ki mit ír.

2021. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
31%
Önmagát nyugtatja a kérdező, azért beszél össze - vissza :).
2021. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

:DDDD

Mikor kiírtam a kérdést még 'elvolt tűnve'. :D

Mire hazaértem már megvolt. A kérdést nem tudom törölni. :D Ti pörögtök még itt mindig ezen a témán. :D

Szerintem lényeges, hogy megvan-e a lánc vagy tényleg kivette esetleg a szemetesből. :D

Illetve, ha tényleg kivette volna a láncot akkor másképp állnék a dolgokhoz.

2021. okt. 5. 09:39
 47/62 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván. Mindent kézben tart, az ember megbízható, de ez a kis lánc felborította a biztos világot, lehet mégsem megbízható, de mindig velem van, már a gyárkapuból rám csönget és onnantól együtt vagyunk. A garázs minden héten ki van takarítva, de most már emlékszem, hogy egyszer mondta az enber, hogy majd egyszer lesz a padlón egy lánc és ezen ne lepődjek meg és hogy ez most kiment a fejemből, de szerencsére eszenbe jutott. Na, nem is értem miért izgulok mikor minden rendben van.
2021. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

Nincs kivel beszélnem ezen a portálon. :)

Nem is értem amúgy, hogy miért működik még. :)

Kb egy információ foszlányt tudnak meg itt az emberek és ilyen f*szágokat kreálnak utána. :) lásd: egy szóval sem mondtam, hogy a férjem lenne de már férjnek van kreálva. :)


Köszönöm azért a segítséget mindenkinek (ha volt haszna ha nem.:))


Sziasztok!

2021. okt. 5. 09:46
 49/62 anonim ***** válasza:
70%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ De a padlóra hogy került???? Azt nem mered elmondani? Gondolom a macska hozta be .... igaz? 😂
2021. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
84%

Az alapján lehet válaszolni, amit leírsz. Ha nem mondasz el dolgokat, majd utána röhörészve megjegyzed, hogy nem is a férjed, akkor ez a te bajod, nem a válaszolóké.


Idejöttél, kérdeztél, választ kaptál, majd mindenkit jól kiröhögtél és elköszöntél. Ennek ellenére működik az oldal.

2021. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!