Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
0%
igen :)
2022. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
43%

Engem izgat, mintsem félnék tőle.


Én mondjuk inkább szégyellném, ha olyan férfivel lennék akivel ugyanannyi csomagot kell cipeljek, de kinek mi.

2022. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
12%
Nekem az lenne a szégyen, ha én csak azért vinnék kevesebbet, mert nunim van, amúgy meg pijjognék, hogy én is egyenjogú vagyok.
2022. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
53%

És ez a párodnak vajon miért jó? Miért van olyan nővel aki mindenteren kihereli?

Azért, mert mindent megcsinálsz ami az ő dolga?

Sőt... Nem is feltétlen dolga. Hanem gáláns lenne, ha nem nézné végig, hogy cipeled a pakkokat amikor ott van ő is..

2022. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
13%
Egyikünknek se jut eszébe, hogy neki többet kéne vinni, miért is? Nem érzi magat kiherélve, pedig többet is keresek. Tudja, hogy az is megy a közösbe. Gálánsnak nem kell lennie, csak amennyire én vagyok az vele. Csak én veletek ellentétben az egyenjoguságot teljesen képzelem el, nem pedig pár dologban igen, másban meg nem.
2022. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Amyjo multkor te meg pasi voltal, ma mar no vagy?
2022. márc. 1. 15:24
 27/76 anonim ***** válasza:
0%
26, rengeteg mindenre vagyok képes, de nemet váltani nem. Én nem írtam, hogy pasi vagyok, a hsz-eim miatt rám fogták a pinnusok, mert nem támogattam az idióta 5leteiket.
2022. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
59%

25. De akkor mégis mi az istennel kedveskedik a párod neked? Úgy a hétköznapokban, ami nem ajándék.

Mi az amit megtesz érted?

Többet keresel, cipekedsz. Mit csinalsz te még?

Én nem értem.. jobb nem jutott?

2022. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
0%
28, sok mindennel. Te párodnak nem jutott jobb, aki nem félreáll a fizikai munka mellől a lába közére hivatkozva?
2022. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem az lenne a szégyen, ha én csak azért vinnék kevesebbet, mert nunim van, amúgy meg pijjognék, hogy én is egyenjogú vagyok."


Az egyenjogúságnak ehhez mi köze? Valaki többet érne, mert fizikailag erősebb? Anyukámmal is egyenjogúak vagyunk, még is én cipelek többet (szintén nő), mert én vagyok erősebb.

2022. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!