Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
0%
70, azt nem, de nagybevásárlás is súlyos szokott lenni, szekrényt is vittem már, meg megvásárolt cuccot is, meg kereket is, mindennek a felét általában.
2022. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
85%

Ha szekrényt kell cipelni, én is megfogom, és együtt visszük, de nyilván mivel ő majdnem dupla annyi kiló, mint én, nagyobb súlyt bír el ebből is, ha csak útban lennék neki, akkor viszi egyedül. Kereket nem viszek sehova, mert az autó az ő játéka, én leszarom, adná el inkább. Ha mégis kéne, akkor max gurítanám.

Én feministaként nem egyenlőségre hanem méltányosságra törekszem. Equity vs equality. Nem mindegy.

2022. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
0%
72, nálunk meg ketten szoktunk vinni mindent, ugyanolyan arányban. A kereket meg több más ok miatt azért is viszem, mert nemcsak elvárom, hogy az autó rendelkezésre álljon, de teszek is érte, meg mivel én is használom, ezért nem csak a seggemet teszem bele.
2022. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
85%

#69 "nekem nem csak az egyenjogúság előnyei kellenek, mint nektek"


Könyörgöm ezt írd le még 100x XDDD

2022. márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
0%
Ti vagytok akik folyton ugyanazt nyomatják és az okát sem tudják, miért van így.
2022. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Én pl imádom!, hogy erősebb nálam. Hogy bármikor elkaphat, leteperhet és nekem annyi (pl szex közben) - vagy egyszerűen előjátékként is. Felizgat, hogy hiába próbálok küzdeni, úgyis az övé leszek (igen, elébbé submissiv beállítottságú vagyok az ágyban).


Nyilván, aki ezzel visszaél, az szívás, de képzeld el, milyen életem lenne, ha ezen paráznék? Hagyjuk már!

Egyébként egy nő is meg tud úgy verni, ha akar, hogy csak pislogsz.

2022. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!