Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
59%

Hát én bizony nem dugom meg felcsatolhatóssal, ezt eltaláltad.


Fura, hogy kap a zabából. Elvégre egyenlően kellett volna felcipelni a cuccot, a nyeszlett pasid meg kihúzta magát belőle. Ez nem egyenjogúság. Neked is csak az kell belőle, ami tetszik, ha már a sarkadra kéne állni, akkor inkább odadugod elé a kaját.

2022. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
Amyjo nem rád értettem.
2022. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
74%
🍿🍿🍿
2022. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
0%
Te is fura, hogy tartva vagy, mert fizikailag nemigen teszel a dolgokba semmit sem. Nem kérdezte meg még a manuszod, miért tart el, ha egyszer nemigen veszi hasznodat? Legalább dugsz vele eleget? Nekem a hátrányai is kellenek az egyenjogúságnak, veletek ellentétben. Sem a pasim, sem én nem húzzuk ki magunkat a munka alól.
2022. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
78%

64, még mindig nem mondod számodra mik az egyenjogúság előnyei ebbe a csoda kapcsolatban.


Habár remenykedek, hogy egyedülálló férfi vagy, különben már elmondtad volna

2022. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán tudom, honnan veszed a dolgokat, de ha téged az izgat fel, hogy elképzelsz egy kapcsolatot, hát tedd.


Még mindig keresem az egyenjogúság hátrányait, ezt hangyányi ésszel rendelkező embereket nem a cipelésre értik. De te sem tudod, mire, mert fogalmad sincs, miről beszélsz. Szépen ignoráltad is az előzőket. Válaszolni nem tudsz, arra a faszid nem idomított be, csak mondatokat adott a szádba. Érvelni... így nem lehet vitatkozni, ha elképzelsz dolgokat, és alapfogalmakkal nem vagy tisztában.

2022. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Imádom amikor egy érdekes kérdés alatt a konstruktív válaszok helyett a hiszti megy.
2022. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:

De, és imádom hogy ennyivel erősebb. Nagyon izgató.

Van annyi emberismeretem, hogy bántalmazókkal nem állok össze.

2022. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
0%

65, már mondtam, maga az egyenjogúság. Még mindig nem vagyok pasi.

66, nem idomított be senki, ti csak jelentgetni tudtok, mást nem. Azt újra leírom, hogy holnap kettő kereket fogok levinni a lépcsőn, nem pedig valagvakargatva végignézni, ahogy a pasim szenved vele, mert nekem nem csak az egyenjogúság előnyei kellenek, mint nektek. Lehet jelentgetni ezt is.

2022. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a nagy harcot a cipekedés körül. Azért nem emelgetünk minden héten szekrényeket.

Nyilván viszek én is amit bírok, azért egy átlag nagybevásárlásnál nincsenek akkora súlyok. Egy-egy zsugor ásványvizet 60 kilós nőként is elbírok. Az más kérdés, hogy ha ott a férjem, akkor kiveszi a kezemből, puszta kedvességből, mert neki kevésbé megterhelő. De ha neki pl fáj a háta, akkor én is kiveszem az övéből, mert akkor meg nekem kevésbé megterhelő.

2022. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!