Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom mondjuk nem sokkal erősebb nálam. Egymagasak vagyunk és ő nagyon nem az a gyúrós fajta. Nyilván mivel férfi, ezért valamivel biztos erősebb, de sosem fitogtatta ezt, nem ez a típus.

De pl. apám nem egy kisember, de mivel sosem láttam, hogy bárki ellen fellépett volna fizikálisan, ezért nem kötöm össze a nagydarab alkatot sem az agresszióval. Mert egyszerűen ezt láttam, ebben nőttem fel. Viszont meg tudom érteni, hogy akit gyerekként vagy máskor bántalmaztak, vagy mondjuk gyerekként családon belüli bántalmazást élt meg, abban jobban benne lehet a félelem.

2022. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
0%

38, de értem. Te érted, amit írsz, dedde?

39-40, senki nem mondta, hogy nem tesz meg. De ha a szólásszabadság, meg az, hogy meg tanulhattál írni olvasni, azt is jelenti, hogy igenis emeled a valagad, és mindenből kiveszed a részed fizikailag is. Ti itt mind csak az egyenjogúság előnyeit akarjátok. Szégyen vagytok.

2022. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
88%

Még mindig nem érted, hogy a cipelés soha nem volt férfi előjog, és a jogokkal nem leszünk egyformák fizikailag. Ha erre felcsillan a szemed, hogy "aha!", akkor megint csak azt mondod, hogy a fizikailag erősebbnek több jog jár.


Anyukádnak nem szoktál segíteni cipekedni?

2022. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
0%
Nem jár több jog. De ha egyenjogúság, akkor cipeljen a nő is, ne a pasitól várja, hogy megszakadjon, amíg ő a valogát vakargatja. Anyám szekrényt cipel lépcsőn fel és le, plusz vasakat fűrészel szintén egyedül.
2022. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
45%

Sosem keltett bennem negatív benyomást a párom, így azon sem gondolkoztam el hogy valaha megtámadna.

Maximum ha csikizés van :D akkor viszont le tud fogni és nem tudom kiszabadítani magam, persze nem szorít hanem simán tart :D

Szerintem ha egy nőben ez felmerül az nem jó jel.

2022. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
84%

Émike, a jó ég áldjon meg, mi a ménkű köze van a testi erőnek a jogokhoz? Ezt kérlek, magyarázd el.


Képzeld el, a férjem sokkal magasabb, ezért ő veszi le a magas polcról nekem a cuccokat. Nem éli meg elnyomásnak, és nem mondta még, hogy egyenjogúság van, tessék sámlira állni.


Te miért nem látsz át logikusan dolgokat?

2022. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
74%
#46 azért, mert Émike egy pasi troll. Biztos nem láttad még az ámokfutásait, szerencsés vagy 😆
2022. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
59%
Az elmúlt pár napban tűnt fel, hogy ott fröcsög mindenhol.
2022. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
63%

47. Na erre nem is gondoltam..


Tényleg egy frocsogo férfi lehet... Én meg már sajnáltam, hogy valami elnyomó kapcsolatban egy nő..

2022. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
0%

46, na látod, én pl sámlira állok. Az a köze hozzá, hogy ha egyszer pijjogsz, hogy kell az egyenjogúság, akkor tedd oda magadat minden értelemben.

Nem vagyok troll, sem pasi, sem elnyomott. Ti vagytok az idióták, ezzel párom is egyetértett, amikor meséltem neki, milyen hülyeségeket írtok.

2022. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!