Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
59%
De még mindig nem érted, hogy a fizikai adottságoknak semmi köze a jogokhoz? Miért nehéz ezt megértened? A faszid duruzsolja a füledbe, amit gondolnod kell? Nem segít semmiben, és így magyarázod, hogy ez a norma?
2022. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
0%
Most ezzel védekezel, hogy miért nem akarsz legcsekèlyebb erőfeszítéssel járó munkát sem csinàlni? A faszim nem duruzsol semmit, és már írtam a buta fajtádnak, hogy igenis segít.
2022. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
59%

52.

Lefekszik veled aztán ennyi, vagy mégis miben segít?

Te buta ha nő vagy és van bármi alapja az írásaidnak vedd már észre mit csinál veled az embered.

HA igaz, hát nem gyanús, hogy persze, hogy kirohogi aki próbálja felnyitni a szemed.

Legyél papucs tényleg nevess vele te is, lássa milyen rendes asszony vagy..

Agyam eldobom...

2022. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek egy ilyen nőt én is, mint a szekrényemelgető, szatyircipelő. Az ő anyja is amolyan vasfűrészelő. Azért, mert soha nem volt az életükben valamire való férfi. Tudják ezt ők is nagyon jól, a hangoskodásukkal leplezik a nyomorukat. Valahol szomorú és szánni való, közben vicces is. Férjemmel szoktunk röhögni az ilyeneken. Ő a falnak megy az ilyen antinőktől. Kis hülye, az ismerősöm is pattog a 160 cm-vel, hogy ő milyen erős. Aha. Nálunk annak idején falun azt mondták az ilyenre: "kanpanna" és hogy érdemes megnézni, mi van a lába között. Szerencsétlen.
2022. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
77%
54-es vagyok. Amikor a férjemet frissen műtötték, varratokkal a hasában jött velem vásárolni. Nem nagybevásárlás volt, csak pár apróság. Két szatyorban vittem, alig tudtam meggyőzni, hogy ő nem emelhet még ennyit sem. Nagyon rosszul érezte magát, ahogy jött mellettem az utcán, üres kézzel én meg két (egyébként könnyű) szatyorral. Nem látszott rajta kívülről, hogy tele van varratokkal. Ami viszont feltűnt, hogy a járókelő férfiak nagyon megnéztek minket. És ez így van jól. Örülök, hogy nekem ilyen jutott.
2022. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
0%
53, nem tartozom beszámolóval neked se, meg másnak se, mennyit segít, és hogyan élünk. A ti szemeteket kell felnyitni, hogy ne higgyétek azt, hogy a lábatok köze bármi pluszra feljogosít, vagy bármi alól felment. Amúgy meg én csinálok vele azt, amit akarok, de mindegy.
2022. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
74%

Mi is kettészedjük, de nem náci módra felezünk.


Neked nem ad a faszid enni abból, amit nem te viszel fel? Azért mész le te azért, ami lenn maradt, hogy te is tudj mit zabálni?

2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
0%
61, akkor ahhoz mit szólsz, hogy én még mondom is, h viszem én a többet? Nem azért. Azért, mert én a teljes egyenjogúságban hiszek, nem csak az előnyeiben.
2022. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
74%

Ha többet viszel, az már nem egyenjogúság. Onnan a pasid nem kap enni abból. A kapcsolat harc, nem együttműködés! Mutasd meg neki a nagy izmaidat!


Az egyenjogúság nevében először ő dug meg téged, aztán te őt?

2022. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
0%
A mi kapcsolatunk nem harc, idióta. Izmozni szoktam neki, és ha én viszek többet, abból is kap. Az egyenjogúság nevében egymást dugjuk meg. Te gondolom, aláfekszel, és várod a csodát.
2022. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!