Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Oké, akkor takarodsz is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Oké, akkor takarodsz is a p---ba, te nyomorék" - Miután ilyet leír, jogosan vonom kérdőre élőben?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj a munkahelyen, nem közvetlen kollégám, ritkán dolgozunk együtt, maximum 1-2 meeting van amire mindketten hivatalosak vagyunk.

Elkezdtem neki írogatni az egyik meeting után először munkára kenve, majd teljesen egyértelműen ismerkedtem amire tagadhatatlanul vevő volt. Nyilvánvaló volt hogy mit akarok, csak még nem mondtam ki konkrétan mert pasija van, és nem akartam rögtön ajtóstól rontani a házba. Éreztem hogy vevő rám, csak idő kell neki.

Nemrég élőben, ebédnél panaszkodott hogy a pasija bevállalt a munkahelyén egy 2 hónapos amerikai kiruccanást, mert jó tapasztalat és sok pénz, és az utolsó pár napját itthon nem vele tölti, szóval szomorú kicsit még úgy is, hogy már a hónap végén megy is ki hozzá 10 napra.

Én kaptam az alkalmon, és megjegyeztem, hogy én ilyet soha nem tennék, sőt, soha nem hagynám ott a barátnőmet 2 teljes hónapra, szerintem nonszensz az egész.

Már akkor gusztustalan, gyűlölködő fejet vágott, hirtelen saját kanját védő üzemmódba kapcsolt, és megkérdezte, hogy oké, és ő ezzel mit kezdjen (?)

Mondom azt, hogy gondold át, mennyire volt nagyszerű választás, és, hogy nincsenek-e véletlenül a barátzónájában sokkal értékesebb pasik akik jobban tudnák szeretni, az egyik lehet, hogy éppen közelebb van, mint hinné. Azt mondta, oké, aztán otthagyott.

Este írtam neki, hogy hogy telt a napja, mi újság, mire azt mondta, hogy hagyjam békén, legyek szíves nem írni neki többet. Megkérdeztem miért és azt mondta erre, hogy félreértettem a helyzetet, és olyat akarok amit ő semmiképp sem, ami nem lenne baj, de ráadásul még szánalmasan is teszem.

Nekem itt elborult nagyon az agyam, írtam kb. 8 nagyon őszinte mondatot, amire csak :D fejjel válaszolt, annyira semmibe nézett.

Végül annyit mondtam hogy legközelebb ne mondja a vele ismerkedni próbáló pasinak, hogy van párja, ugyanis nincs, mert ez nem párkapcsolat.

Erre hangzott el a főkérdésben írt mondat, majd le is tiltott.


Nos, az a helyzet, hogy forr a vérem a dühtől. Először is, teljesen nyíltan vevő volt az ismerkedésre. Másrészt pedig, ő is az a tipikus nő, aki xarul választ, majd más pasasnak sír, de azért az időt húzza, és nem tudom elviselni, hogy ennyire el van taposva és ennyire szopóágon van, mégis ő az aki ENGEM legyaláz és tilt. Tudom hogy semmit nem tudok ellene tenni, de nem szeretném ha azt tanulná az esetből, hogy következmény nélkül csinálhat ilyet, úgyis szó nélkül hagyja a balfax... Én a 8 őszinte mondatomban sem mocskolódtam, nem illettem semmilyen jelzővel, ő pedig simán megeresztett egy ilyan mondatot úgy, hogy kollégák vagyunk, és még le is tiltott hogy reagálni se tudjak.

Szóval, ugye, hogy érthető lenne, hogy élőben szépen reagálok kicsit, lehetőleg úgy, hogy mások is hallják? És kiemelem, hogy miből indult ki, mit csinál vele a pasija.

Arra is gondoltam, hogy ha még egyszer így beszél velem, akkor megkeresem a pasiját és megmutatok neki pár beszélgetést, amiből lejön hogy mellette ismerkedik. Érthető lenne ez? Szerintem az egy nagy baj a mai világgal, hogy következmény nélkül maradhat minden, pláne a női részről...



2022. aug. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%
Bohóc vagy, kérdező.
2022. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
5%

Egyetértek veled hogy azért arról felvilágosítos, hogy amit írt azt egy ilyen személynek mint te nem írhatja le!

+Sajnos vannak ilyen emberek akik benne vannak egy rossz kapcsolatban,panaszkodnak,de amint lépni lehetne meggondolják magukat, és úgy beszélnek mint ha mi se történt volna...+ Még védelmezik is a h*lye párjukat,aki miatt szenved. Ezt nevezik stockholm szindrómának!


Az ilyenen sajnos nem tudsz segíteni,benne ragad a negatív hullámú kapcsolatban,panaszkodni panaszkodik,de nem képes lépni ..gyenge!!!


Azzal viszont már nem értek egyet ,hogy mindenki előtt ébreszd rá a rossz tetteire. Már csak azért se,mert ott nem fogsz tőle semmire választ kapni,mert megalázva fogja magát érezni.

Kettesben többre mennél a dologgal!


A párját meg hagyd ki belőle. Ha nem akar kiléoni nem akar. Mellesleg ha a párja ez miatt ott hagyja nem biztosíték,hogy téged fog keresni utána.

Gondold át

2022. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
4%
+ szégyenlik beiismerni,hogy szar kalcsolatban vannak.
2022. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
5%
ha valóban olyanokat írt a nő ami nem barátkozásra keringő ha nem mélyebbre akkor simán behúznám a csőbe.. hát legyen már határ !
2022. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok már , leesett !!

Ez a gyerek már írt be , és az IT-s csajjal kezdett ki.


Bmeg te mèg mindig nem tudtad ezt az egészet elfelejteni ? Ez a te gyengesèged

2022. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%

25


Persze, ez az a sztori. Valami kettyója lehet a kérdezőnek.

2022. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
94%

kavics és kérdez:


tegyétek. Legalább 100%-osan bizonyítjátok azt, hogy milyen jól is tette a csaj, hogy elküldött benneteket máshova.

Tipik "jófiú", nyalizik, aztán amikor valami nem tetszik, átmennek agresszív, zsaroló baromba :D

2022. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:

Mennyi okostojás... :D Szerintetek az normális kapcsolat és szerelmes a férfi a nőbe, ahol elhúz a föld másik oldalára 2 hónapra? Ilyet csak az csinál, akinek nem fáj a másik hiánya, sőt, esetleg szívesen félre is lép. A férfiak többségének a szex az csak szex, és ha a föld másik oldalán csinálja, soha az életben nem derül ki, nincs miért ellenállni. Aki pedig hűséges akar maradni, az nem megy el ennyi időre, hacsak nem viheti a párját is. Az ilyen kapcsolat komolytalan, vszeg leginkább a dugópajti szint. Nem én csinálok bohócot magamból, hanem a csaj. Aki amúgy nem kora huszonéves, hanem 29, decemberben lesz 30. Szóval így még viccesebb az egész.


És igen, egyértelműen flörtölt velem. Pl. bókoltam neki, akkor úgy reagált, hogy "köszi, és te sem panaszkodhatsz ám :)", meg hasonlók, csomószor írkált kacsintós emojit is.

Csak tipikus nő, az dönti el hogy mi lesz hogy épp milyen a pillanat, ha elkapja a "varázs", akkor lehet belőle valami, ha pedig épp rosszul találok neki be, akkor meg jön a gyűlölködés, elutasítás, és tévesen azt a látszatot kelti hogy hűséges, karakán és marhára védi, szereti a párját. Holott simán lehetett volna az a forgatókönyv, hogy félremegy.

2022. aug. 1. 17:06
 29/80 anonim ***** válasza:
99%

Mi közöd van hozza, hogy milyen egy kapcsolat? Pláne, ki nem szarja le te mit gondolsz róla?


Ez volt a nagy flört? Lol bazmeg, elég ingerszegény életed lehet…

2022. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
79%

Kavics


Ha valóban lány vagy, jöjj össze a kérdezővel. Összeilletek. legalább másokat megkímélitek magatoktól.

2022. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!