Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elutasítóak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is ha valaki incelként lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből nőgyűlölő lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.


Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek az incelek.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes srácok tömegével céltalanul tengődnek, miközben a kigyúrt, primitív bunkónak, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a nőknél, mint az inceleknek. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám az inceleket, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.



2022. dec. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos te is le leszel incelezve és hordva mindennek, ilyen ez az oldal. Értelmes választ nem fogsz kapni.
2022. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
62%

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek a TULSULYOS, NEM VÉKONY NŐKKEL szemben?


Itt gyakorin is ha valaki NEM SZÉP NŐLÉNT lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből FEMCEL lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.



Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az NEM OLYAN SZÉP NŐK többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb NEM OLYAN SZÉP NŐ itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek a NEM OLYAN SZÉP NŐK.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes NŐK tömegével céltalanul tengődnek, miközben a VÉKONY, primitív SZÉP, HŰTLEN, R*BANC, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a FÉRFIAKNÁL, mint az NEM VÉKONY, NEM SZÉP NŐKNEK. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám a NEM SZÉP NŐKET, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.

2022. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
83%

Miért???

Ez komoly kérdés??? Egy gyűlöletszektáról van szó, ha nem vetted vopna észre.

2022. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Fogd már fel hogy az incelek nőgyűlölő összeesküvéselméletgyártó szektás emberek!


Ha társkeresésben sikertelen férfiként utalsz magadra, akkor empatikusabb veled mindenki!!!

2022. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
14%
Eleve a szó magában hordoz egy "leprás" jellegű kerülendő személyiségtípust amivel nem szabad azonosulni és minél kevesebb férfi és nő azonosul vele annál nagyobb a valószínűsége hogy a normális sikertelen férfiakat és nőket megbélyegezzék ezzel a névvel!
2022. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki azzal járna a legjobban ha most kikopna az emberek szóhasználatából!
2022. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
85%
Magatok alatt vágjátok a fát ha kiközösítitek magatokat az incel névvel!
2022. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
83%
Mentálisan épp és egy normális ember nem hívja magát incelnek. Ez ilyen egyszerű.
2022. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
82%
Talán ha visszaolvasod a gyűlölködő, nők döntési jogát elvenni akaró, szexelosztást követele agyament irományokat, akkor rájössz.
2022. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
82%

"holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. "

Valahol örülök, ha te ezt tapasztaltam. Én tízen éve itt vagyok és volt nem egy vitám velük. Én azt tapasztalom, hogy végtelenül beszűkült, negatív, komplexusos, a tetteik, szavaik következményét fel/el nem ismerő, agresszív, csökönyös és minden létező felelősséget elhárító a többség. Lehetetlen érdemi vitát folytatni, mert, mikor kifogynak az amúgy se túl stabil lábakon álló érvek, amik amúgy is légből kapott, sokszor félreértelmezett, vagy szabadon értelmezett félinformációkból és a hiányos szocializációjuk miatt sérült kapcsolati hálójukból fakad, akkor mint a galamb, felborítják a táblát és összeszarják. Jön a személyeskedés, fenyegetőzés, verbális agresszió. Sok esetben mindössze 2-3 válasz után.

Se az intelligenciát, se az érveket, se az olvasottságot nem látom a többségnél.

Eleve kétlem, hogy valaki, aki olvasott, nyitott, értelmes, intelligens és a többi, az incel jelzőt ragasztana magára, főleg az oldalon kialakult értelmezést ismerve.

Az elmúlt években 1,vagy két olyan felhasználó volt, akivel érdemben tudtunk vitázni és nem vitte át rövid úton anyázós veszekedésbe, némi személyeskedéssel fűszerezve.

Aki tele van frusztrációval és haraggal adott témában, attól nem várható el véleményem szerint érdemi érvelés és objektív hozzáállás, ami a normális viták alapja.

2022. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!