Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elutasítóak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is ha valaki incelként lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből nőgyűlölő lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.


Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek az incelek.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes srácok tömegével céltalanul tengődnek, miközben a kigyúrt, primitív bunkónak, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a nőknél, mint az inceleknek. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám az inceleket, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.



2022. dec. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:
#48 Sztem te nem femcel vagy, hanem troll.
2022. dec. 28. 18:10
 52/89 anonim ***** válasza:
54%

50


Az esetek többségében a 100kg plusz igénytelenség.

Persze van olyan eset is amikor betegség az okozója. Ha ez áll fenn nem szóltam semmit.

2022. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
64%

"Saját tapasztalatainak megfelelően, nincs egyetlen igaz valóság, ahány ember annyiféle valóság létezik."


Akkor semmi igaza nincs az inceleknek sem. :D Nincs abszolút igazság. Tehát kár vitatkozni azon, hogy az "inceleknek" ez jutott, mert egyiknek lehet tényleg, de a másiknak nem kb.


Itt van ez a pasi

[link]

Nem csúnyaa, hanem lelki problémái vannak és ez szabotálja az életét. Ami nem vonzó ebben a pasiban az az önbizalomhiánya, ami vibeol!

2022. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
89%

53


“Akkor semmi igaza nincs az inceleknek sem. :D Nincs abszolút igazság. Tehát kár vitatkozni azon, hogy az "inceleknek" ez jutott, mert egyiknek lehet tényleg, de a másiknak nem kb.“


Az incelek nem is mondanak ilyesmit, csak annyit, hogy nekik rosszabbul megy mint másoknak, rosszabb esélyeik vannak.


“ Nem csúnyaa, hanem lelki problémái vannak és ez szabotálja az életét. Ami nem vonzó ebben a pasiban az az önbizalomhiánya, ami vibeol!”


Azért simán nem ilyen külsejű pasikkal buliznak a nők szórakozóhelyen tehát hazudsz.


Önbizalomhiány önmagában nem gond, jó külsővel simán érdeklődnek irántad és az felhúzza az önbizalmad.

2022. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:

"Azért simán nem ilyen külsejű pasikkal buliznak a nők szórakozóhelyen tehát hazudsz."


Kimondta h csak ott lehet ismerkedni?

Es en nem jarok bulizni.:)

2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
Amugy meg kivancsi lennek h a sok incel megis milyen norol almodozik, meg milyen noknel probalkoznak.
2022. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
0%

55


“ Kimondta h csak ott lehet ismerkedni?

Es en nem jarok bulizni.:)”


Az esetek többségében azért szórakozóhelyeken ismerkednek az emberek.

Tehát beismerted, hogy a lehetőségeik jóval beszűkültebbek? Ez is haladás :)

2022. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
54%

56


Próbálkozzanak kövér igénytelen nőknél ugye meg hagyják a Tindert és irány a templom!!!

2022. dec. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
72%

"Az esetek többségében azért szórakozóhelyeken ismerkednek az emberek"


Nem.

2022. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
80%

55 vagyok.

#57

Egyetemen ismerkedtem, tinderen ismerkedek most, ha ebbe beleunok, akkor is még hobbitéren maradnak lehetőségeim, amik miatt eljárhatok irl közösségekbe. :) Sokkal több férfival tudok rövid idő alatt beszélgetni társkereőskön, mintha eljárnék egy szórakozóhelybe. Meg azzal állok szóba, aki nekem is szimpi. Férfi oldalról mondjuk más azt tudom. De most kizárólag a saját oldalamat képviselem. :)

Annak beszűkültek a lehetőségei, aki kifejezetten csak egy opcióban lát reményt, rossz hozzáállás.

Te vagy a beszűkült, ha a te élettered a szórakozóhelyekre korlátozódik kizárólag csak. De nem hibáztatlak.

Lehet te gyerek vagy még, de ha dolgozó felnőtt vagy, akkor másabbak a preferenciák, meg a lehetőségek.

2022. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!