Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elutasítóak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is ha valaki incelként lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből nőgyűlölő lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.


Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek az incelek.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes srácok tömegével céltalanul tengődnek, miközben a kigyúrt, primitív bunkónak, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a nőknél, mint az inceleknek. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám az inceleket, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.



2022. dec. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:

#4 #8


Ja értem, tehát akkor itt arról lehet szó, hogy a radikális kisebbség hitelteleníti és nevetségessé teszi a közösség egészét (ld. a feminizmust is, ahol nagyjából ugyanez a folyamat lezajlott). De a megnevezés messze nem a legfontosabb szempont, ettől függetlenül ezek az emberek léteznek, és a megvetésen, a gyűlöleten kívül soha semmilyen segítséget nem kapnak, de még két normális szót sem.


#9 A szexuális újraelosztás felvetéséből valamiért itt mindig balhé lesz, pedig nyugaton rendszeresen bedobja egy-egy provokatív értelmiségi vitaindítóként, és érdekes módon botrány helyett többnyire kulturált diskurzus lesz belőle.

2022. dec. 27. 15:34
 12/89 anonim ***** válasza:
80%

"A szexuális újraelosztás felvetéséből valamiért itt mindig balhé lesz, pedig nyugaton rendszeresen bedobja egy-egy provokatív értelmiségi vitaindítóként"


Bele kell nőnöd még az értelmes emberek szerepébe!


Az értelmiségi szót ne mosd össze az összeesküvéselmélet hívőkkel légyszi!

2022. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
17%

"hogy ilyen értelmes NŐK tömegével céltalanul tengődnek"


"tömegével", hahh

2022. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
12%

12

Miért irod mindenre, hogy összeesküvés elmélet?


Szexuális újra elosztásnak semmi köze hozzá.

2022. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
62%

A gazdag megveszi a szépet, a magasan végzett nők magasan végzett férfit szeretnének, a szegény legtöbbször a szegénnyel alkot párt, a csúnya a csúnyát kapja, a szép a széppel illik össze!


Mit akarsz még újra elosztani?


Tudom sok dolgot kihagytam, de vannak általános dolgok amik nagyjából érvényesek a társadalmunkra! Nem akarok vitát generálni!

2022. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszerűen nem értem miért kéne elmerengni és érdemben beszélni a szexuális újraleosztásról. Épp olyan beteges és szörnyű, mintha tudatos népírtásról, vagy adott népek jogainak elvételéről, rabszolgasorba döntéséről, esetleg az

Észak Koreai rendszer európai bevezetéséről nyitnánk vitát, beszélgetnénk "elméletben" a gyakorlati hasznát vehemensen védve, fejtegetve. Elméleti síkon is el kell vetni az ilyesmit. Ha egyszer valóban eljön a kor, mikor az emberek szabadságát ilyen mértékben (jellemzően a nőkét azért kicsit jobban) megszabdalják, akkor valószínűleg közel lesz mindennek a pusztulása, ami a mai társadalom alapját, az önálló és szuverén ember létét jelenti. Mert onnantól bizony mind rabszolgák, jogfoaztottak leszünk így, vagy úgy.

Úgyhogy, szerintem az az egészséges szemlélet, ha ennek a gondolatát se hagyjuk rügyezni, akkor se, ha ez jelenleg nem reális jövő. Mert valamikor az is elképzelhetetlen volt, hogy a egy vallási közösség tagjait írmagjában próbáljunk kiírtani, megkínozni mindennemű bűntudat nélkül. Aztán ugye valahogy mégis megtörtént. Többször is. Pedig, most is milyen hihetetlennek hangzik nem?

Nem szabad a gondolatot se elültetni és főleg nem gondozni, dédelgetni, hogy rendben lehet a szexuális újraleosztás. Hogy rendben lehet, hogy újra elvegyük az egyik, vagy mindkét nem önrendelkezési jogát, külső erővel kényszerítve embereket egymás mellé, vagy szakítani el egymástól.

2022. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
37%

"kulturált diskurzus lesz belőle."


Max. hasonlóan agybetegek között. Szót vesztegetni is felesleges a témára.

2022. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
64%

" megvetésen, a gyűlöleten kívül soha semmilyen segítséget nem kapnak, de még két normális szót sem."


Mégis kitől várod, te szerencsétlen? A nőktől, akit el akarsz osztani? Azoktól az apáktól, akiknek a lány gyermekeit el akarod osztani? Vagy azoktól a férjektől, akiknek a feleségeit el akarod osztani?


Segítség van. Keressenek fel pszichiátert. Nőt sneki nem fog nektek adni. Na az ilyen agybeteg dolgok miatt utálja mindenki az inceleket. (Ami NEM egyenlő a magányos férfiakkal)

2022. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 A kérdező kommentje:

" A nőktől, akit el akarsz osztani?"


ÉN? :DDDDDDD


Rendben, akkor várom az idézetet, hogy hol agitáltam a nők újraelosztása mellett. Még a szexuális újraelosztást is csak példaként hoztam fel, mint vitaindító. Komolyan mondom, tökéletesen alátámasztják az itteni kommentek minden állításomat. Az első válaszolónak volt igaza.

2022. dec. 27. 16:16
 20/89 anonim ***** válasza:
77%

"példaként hoztam fel, mint vitaindító"

Tudod nagyon jól hogy az incelek szélsőséges nézeteihez tartozik és mégis felhoztad!



Mégis mit vártál???

2022. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!