Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elutasítóak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is ha valaki incelként lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből nőgyűlölő lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.


Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek az incelek.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes srácok tömegével céltalanul tengődnek, miközben a kigyúrt, primitív bunkónak, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a nőknél, mint az inceleknek. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám az inceleket, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.



2022. dec. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:

*társkeresőkön

*szórakozóhelyre

2022. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:

#56

Nem mondott ilyet senki. Ezt te látod oda. :)

2022. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
60%

58-nak

Egyébként egy kövér nő is lehet vonzó. Mekkora elítélés már ez. Egy kövér nő is lehet "láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb.". Akkor ki a felszínes, elutasító, előítéletes, stb?? Meg kövér alatt mit értesz? Van rajta 10kg plusz vagy mennyi? Azért a kövér szó tág fogalom.

Nevetségesek vagytok.

Másik, hogy egy párkapcsolat a kompromisszumokról szól. Ha valaki átlagos kinézetű, akkor lőhet feljebb, de ha elutasítják ne vegye a szívére, főleg hogy a másik oldalnak is vannak elvárásai, mint nektek. Csak erre rá kellene már jönni.

De mondok egy példát, előzőleg ismerkedtem egy kifejezetten, objektíven nézve jól kinéző pasival, izmos volt, magas volt, karizmatikus,karrierista, jóképű....ja csak személyisége volt xar, egoista barom volt. Most meg egy alacsonyabb (170cm alatt van)pasival ismerkedek, akin van plusz felesleg is. De a személyiségét nagyon bírom. Persze nekem ő is jóképű, de ez szubjektíven. A két férfi is full más típus kinézetre.

Én meg átlagos vagyok, nincs rajtam plusz kiló sehol. Egy gondolkodó nő nem rohan a felszínes értékek után. Az meg hogy kinek mi jön be külsőre nem fogjátok ti incelek kitalálni. De igen a külső megfog. Ez így is fog maradni. Viszont ha szétnéznétek látnátok, hogy a "csúnya" embereknek is jut párkapcsolat. Egy jó kisugárzás, igényesség, magabiztosság sokat tud dobni a külsőn, próbáljátok ki. ;)

2022. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
22%

60


De egy ilyen kérdés alatt kit érdekel, hogy egy nő hol ismerkedik. Köztudott, hogy egy nőnek sokkal több lehetősége van még csúnyaként is ismerkedni mint egy áltagos pasinak. Teljesen másak a lehetőségek.

2022. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
22%

63


“ Egy jó kisugárzás, igényesség, magabiztosság sokat tud dobni a külsőn, próbáljátok ki. ;)”


Én pedig férfiként azt tanácsolom más férfinak, hogy ne arra hallgasson, amit a nő mond hanem abban higgyen amit a nő tesz. A gyakorlat pedig azt mutatja, hogy a stílusos csúnya pasik nehezen kapnak párt, a mackónadrágos , borostás zsíros hajú jóképű srácok meg minden nap más nőt dughatnak ingyen, erőfeszítés mentesen.

Szerintem már minden srác rájött, hogy ne nőktől kérjen csajozási tanácsot mert nekik mindig szűzies kis erkölcscsősznek kell mutatkozniuk.

2022. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
100%

#64 hogy tanulj abból, hogy hova kell menni a nők után pl. :D

Csúnya nőként se könnyebb párkapcsolatot találni. A férfiaknak nem kell csúnya nő. Eleve a csúnya pasinak se kell csúnya nő, ha meg csak kövér akkr se. Ezeket írod.

2022. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
76%

"hogy a stílusos csúnya pasik nehezen kapnak párt, a mackónadrágos , borostás zsíros hajú jóképű srácok meg minden nap más nőt dughatnak ingyen, erőfeszítés mentesen."

Oké, akkor hasonlítsuk az almát a kortevelha neked ettől jobb. Soha, senki nem vitatkozott azzal, hogy az objektíven jobban kinéző könnyebben talál párt. De nézzük a valóban könnyen összehasonlítható elemeket, ha az említett csúnya pasi nem stílusos, hanem mackónadrágos, borostás, zsíroshajú? Melyik tetszik meg előbb egy nőnek szerinted? Amelyik ad magára és kihozza a maximumot, vagy, amelyik otthon veri a nyálát és szarik a külsejére?

2022. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
100%
#67 egyetértek a 67-essel. Az igényesség alap elvárás egy normális embernél!
2022. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
22%

67


“ De nézzük a valóban könnyen összehasonlítható elemeket, ha az említett csúnya pasi nem stílusos, hanem mackónadrágos, borostás, zsíroshajú? Melyik tetszik meg előbb egy nőnek szerinted? Amelyik ad magára és kihozza a maximumot, vagy, amelyik otthon veri a nyálát és szarik a külsejére?”


A válasz? Egyik sem! Ha rossz a külsőd alapból akkor felesleges bármi időt is energiát fordítanod a külsődre férfiként.

Nőként persze, csak sminkelni kell, lefogyni meg szőrteleníteni és már esély is van chadnél.

De ez a kérdés most a férfiakról szól. Esetükben nem lehet a külsőn dolgozni, a genetika határozza meg, ellenben a nőkkel akiknek nem fontos az állkapocsforma,fejforma, csontozat stb mert lehet sminkelni és diétázni.

2022. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
23%

68


“ 67 egyetértek a 67-essel. Az igényesség alap elvárás egy normális embernél!”


Egyetértek ezért említésre sem méltó hisz az emberek 99%-a azért hozza azt! Ritkán látni szakad büdös taknyos embert az utcán, talán 500_ból vagy 1000-ből egy max.

2022. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!