Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elutasítóak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak és előítéletesek az emberek az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is ha valaki incelként lép be egy vitába, akkor rögtön a legképtelenebb vádakkal illetik, egyből nőgyűlölő lúzer lesz és emberszámba sem veszik, függetlenül attól, amit ír.


Rögtön a vélt vagy valós negatívumokra kerül a fókusz, holott nekem az a tapasztalatom, hogy az incelek többsége alapvetően intelligens, érdekes ember, akiknek valamilyen szerencsétlenség vagy igazságtalanság miatt kisiklott az életük. Pl. a legtöbb incel itt is láthatóan értelmes, olvasott, jól érvel, és határozott, komplex világképe van, akkor is kimondja a véleményét, ha azzal egy marginális kisebbséghez tartozik, stb. Más kérdés, hogy a következtetésekkel javarészt én sem értek egyet, de alapvetően ezek pozitív dolgok. A rájuk jellemző és oly sokszor hangoztatott negatív tulajdonságok is inkább sérelmekből, traumákból alakulnak ki, amiről szintén nem vagy alig tehetnek az incelek.


Valahol nagyon bántja az igazságérzetemet, hogy ilyen értelmes srácok tömegével céltalanul tengődnek, miközben a kigyúrt, primitív bunkónak, aki semmit nem gondol a világról, statisztikailag sokkal nagyobb esélye lesz a nőknél, mint az inceleknek. Ezek persze sztereotípiák, de a tendenciák nyilvánvalóak, és ez nem helyes. Ha lehetőségem lenne rá, én támogatnám az inceleket, mert ez a többségi hozzáállás elviselhetetlen.



2022. dec. 27. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
34%

40


Futás Chadhez, hogy rongyként használjon.

2022. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok te gyökér!😀
2022. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 A kérdező kommentje:

Menthetetlenül rosszindulatú, gonosz incellel én még nem igazán találkoztam. Olyannal igen, akivel elképesztően elbánt a többségi társadalom, aztán már kiszorítottként is belerúgtak még többször, és innentől kezdve hasonlóan áll hozzá az emberekhez, ahogy ők álltak hozzá. De ezért senkit nem lehet elővenni, ez logikus és pszichológiailag racionális reakció.


A valós problémáról, hogy miért sodródik ilyen mélyre egyre több fiatal férfi, és velük hogyan lehetne megtalálni a közös hangot, arról senki nem beszél.

2022. dec. 28. 15:52
 44/89 A kérdező kommentje:
De igazából még tényeket sem lehet kimondani. Ha valaki megjegyzi, hogy a nők igényei, elvárásai irreálisan elszálltak, az egyből incel lesz, és jönnek az agresszív, arrogáns reakciók.
2022. dec. 28. 16:38
 45/89 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a helyzet elég komplikált és nehéz. Nagyon nagyon hosszú lesz ez a harc és kegyetlen mert nagyon nagy az ellenállása a társadalom jobb esélyekkel bíró szegmense.
2022. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
33%

En nokent meg nem talalkoztam olyan novel, akivel ugyanah a pasi tetszett. Nekem tetszett mar tulsulyos es kigyurt pasi is. Nem ez szamit. De hiaba mondom vagy mondja mas. Nehez elfogadni, hogy bizony a csalodasok es visszautasitasok hozzatartoznak a parkereseshez. Kell egy erzelmi erettseg, hogy ezeken valaki tultegye magat. De nem undorito altalanositast kell nyomni.

Szanalmas az osszes neten elo pasi, aki a fejeben egy irracionalis kepet krealt a valosagrol. Ugyanugy eloiteletesek vagytok meg cinikusak. Eleve nem normalis aki fogja magat es beszall ebbe az inceles vilagba, meg ezzel azonosul, es keptelen a valosagbol meriteni tobbet.

Elbant veluk az elet...hah. velem is elbant, gyerekkori traumak, mentalis betegsegek....de nem vagyok egy nyomorult semmirekello gyava valosagot kerulo ember.

2022. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
85%

46


“ En nokent meg nem talalkoztam olyan novel, akivel ugyanah a pasi tetszett. Nekem tetszett mar tulsulyos es kigyurt pasi is.”


Még ha így is van akkor is ugyanabból a halmazból választanak a nők. Van akinek Brad Pitt van akinek Tom Cruise. Van akinek a Lambo van akinek Ferrari.


“ Nehez elfogadni, hogy bizony a csalodasok es visszautasitasok hozzatartoznak a parkereseshez.”


Itt a mennyiség számít, akit egy életen át elutasítanak vagy levegőnek néznek az nem pusztán egy-két csalódás ami éri a szebbeket.


“ Kell egy erzelmi erettseg, hogy ezeken valaki tultegye magat.”


Könnyű ennyire érettnek lenni amikor vegyesen kapsz az élettől jót meg rosszat. A helyzet kicsit más ha csak rosszat kapsz.


“ Szanalmas az osszes neten elo pasi, aki a fejeben egy irracionalis kepet krealt a valosagrol.”


Saját tapasztalatainak megfelelően, nincs egyetlen igaz valóság, ahány ember annyiféle valóság létezik.

2022. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Enyem a 25 ös komment. Vegeztem a meloval, es üres a mailboxom, sehol a privi. Nahát-nahát! Vannak kulsovel szemben tamasztott elvarasaid? Hűha! Hát igen, a nőknek is

2022. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
34%

48


Itt nem igénytelenségről van szó hanem genetikáról, arcfelépítésről meg vállszélességről.

De még te is jó esélyekkel indulsz a hasonló életstílust folytató, nem edző és vagy enni szerető férfiaknál. Sőt, rengeteg kövér nő fétises pali van, akár izmos vékony pasiban is.


Csúnya pasi fétises nő nincs. Ami azért elszomorító mert viszont törpefétises van, rengeteg normális külsejű nőnek van törpe férje és közös gyerekük stb.

2022. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
31%

49

Megint a kettősmerce! Ha egy ferfi ronda, elhizott, az genetika, ha a nő az, akkor igénytelen

2022. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!