Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/266 anonim ***** válasza:
91%

Fuhh egyszer az utamba sodort egy ilyen elmebeteget a sors.

Éppen az utcán ácsorogtam a barátnőmre várva, aki késésben volt. Egyszer csak megjelent egy srác, hogy ő nézett már engem egy pár perce a közeli buszmegből és nagyon szimpatikus vagyok neki, nem iszunk-e meg egy kávét. Mondtam, hogy kedves tőle, de van barátom és különben is mindjárt itt a barátnőm. Na itt felháborodott, hogy persze, minden csaj azzal jön, hogy van barátja, ő nem veszi be ezt a dumát. (??) Csak néztem, hogy tessék? Elsőre normálisnak tűnt, de mégsem volt az. Közöltem vele, hogy leszarom elhiszi-e, nem vagyok kíváncsi a hisztijére, úgyhogy lehet tovább menni. Még neki állt feljebb, hogy most miért nem bírok vele beszélgetni pár percet, amíg jön a barátnőm, esélyt sem adok neki, pedig lehet megkedvelném.🤦🏽‍♀️ Na itt nekem betelt a pohár és nekiálltam vele kiabálni az utca közepén, hogy “Elmondtam világosan, hogy van barátom, úgyhogy ne zaklass, hagyj békén és haladj tovább, addig amíg még nem hívok rendőrt.” Gondolhatjátok mindenki odanézett, egy srác oda is jött, hogy minden rendben van-e, mire mondtam, hogy persze csak az “úriember” úgy látszik nem érti mi az a nem és anyukája nem tanította meg, hogy nem zaklatunk másokat. A nyomorultja fülét-farkát behúzva eltakarodott. :D Az ilyen bohócokkal így kell viselkedni, mert a szép szót láthatóan nem értik.

2023. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/266 anonim ***** válasza:
90%

105: " a nők szabad akaratárol: Csak ha ez nem következetesen van gyakorolva akkor bizony korrekciókra van szükség."


Téged nem lenne szabad emberek közé engedni, akár trollkodsz, akár nem.

2023. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/266 anonim ***** válasza:
87%
Ne etessük már, ez az ember beteg.
2023. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/266 anonim ***** válasza:
84%
105) Milyen társadalmi kötelezettségvállalás? Hol kötelessége bármelyik nőnek a saját akarata ellenére összeállni olyannak, akihez nem vonzódik? Mi van? A szex, a párkapcsolat és az utódnemzés NEM alapjogok, amikkel a társadalom (pláne nem az egyének) tartozik neked, te komolyan vizsgáltasd ki magad, mert valami durva bajod van.
2023. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/266 anonim ***** válasza:
90%
105) erre a "korrekcióra" van olyan elképzelésed, ami nem sérti más emberek személyiségi jogait és önrendelkezését? Definíció szerint nagyon kétlem.
2023. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/266 anonim ***** válasza:
91%
Engem egyszer a metrón talált be egy elmebeteg. Ujjamon a karikagyűrű, ráadásul már a 7.hónap véget tapostam a várandóssagban, nem mondom, hogy gurultam, de azért látszott a dolog. Egy férfi elkezdett bámulni. Nagyon kellemetlen volt, így inkább leszálltam előbb. Erre utánam jött. Hogy én tetszik neki, pont ráér, igyak meg vele valamit. Udvariasan megköszöntem, megmutattam a gyűrűt és hogy láthatja, hogy babát várok tehát tényleg foglalt vagyok. Hát a végén egy járókelő úriember mentett meg, mert a csávó már hasbarúgással fenyegetett, jött utánam. Mit kellett volna tennem? Elmenni egy random idegennel meginni valamit, úgy hogy a férjem otthon várt? A következő mi lett volna, hogy szopjam le, ha már beültem vele valahova?
2023. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/266 anonim ***** válasza:
90%

"A következő mi lett volna, hogy szopjam le, ha már beültem vele valahova?"

Sanszosan igen, van az a legalja típus. Én egyszer mentem bele jobb meggyőződésem ellenére egy randiba, kvázi udvariasságból (huszas éveim eleje, volt még mit tanulnom). Ragaszkodott egy vacsorához, borzalmasan kínos volt az egész este, de én hülye végigültem. Sétatávra volt a lakásom, levakarhatatlan volt, hogy ő mindenképpen hazakísér, pedig konkrétan megmondtam, hogy köszi, szívesebben sétálnék egyedül. A kapuban megköszöntem az estét és csuktam volna be az ajtót, de elállta az utamat és rámnyomult. Lelöktem magamról, erre teljesen kiborult, hogy mit képzelek magamról, így félrevezetni, hát hagytam magam meghívni és hazakísérni, ez a minimum, amivel jövök neki, ő igazi férfi, vele senki nem szórakozik. Rávágtam az ajtót, tiltottam a számát és vártam 10 percet, hogy vajon kell-e rendőrt hívnom, vagy eltakarodik. 5 percig még verte az ajtót és anyázott, aztán eltakarodott.

2023. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/266 anonim ***** válasza:
0%

106


"105) erre a "korrekcióra" van olyan elképzelésed, ami nem sérti más emberek személyiségi jogait és önrendelkezését? Definíció szerint nagyon kétlem."


Mi az a jog amit úgy védesz? A puncid tetszés szerinti áruba bocsátását? Hát ez nem olyasmi amire annyira büszke lennék és kiabálnék vele. Megsúgom, a puncikád nem annyira értékes dolog, hogy külön jogszabályokat formáljanak köré.

2023. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/266 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én védem azt, hogy azzal feküdjek le, akivel én szeretnék.
2023. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/266 anonim ***** válasza:
92%

Vicces vagy 119. Amit te a punci tetszés szerinti árubabocsájtásának hívsz, az simán az önrendelkezési jog. Jogom van eldönteni, hova megyek, kire szavazok, hol veszek házat, egyáltalán jogom van házat venni, kölcsönt felvenni, tanulni, dolgozni és igen, jogom van megválasztani kivel fekszem le, kivel élek együtt, kivel vállalok gyereket, ha szeretnék. De még azt is jogom van eldönteni, egyáltalán szeretnék-e.

Nem a punci a lényeg, hanem, hogy alám nőtt és én, mint szuverén lény azt teszek vele, amit akarok. Ha akarom hagyom pókhálósodni, ha akarom átoperáltatom, vagy épp pénzért, sikerért áruba bocsátom. Ami engem illet, nem a puncim körül forog az életem. Én egy ember vagyok, nem pedig egy két lábon járó punci.

A feladatom a saját jólétem kiépítése, amiért én tanultam, dolgozomnes megválogatom a partnereimet. 27 éves vagyok, egyetlen férfival ölt eddig dolgom, vele 8 évig együtt voltam. Ennek ellenére védem a "puncim tetszés szerinti áruba bocsátását", mert ez adja a jogot, hogy én válasszam meg a partnereimet, nem csak szexuális értelemben. Ez adja a jogot, hogy kiválasszam, ki lesz a gyerekeim apja. Hogy kiválasszam, kivel érzem jól magam, hogy kit találok vonzónak.

Szörnyű lenne, ha te és a hozzád hasonló férfiak döntenének a sorsomról. Szóval, ha neked nem is nagy kincs, nem érték a punci, (pedig azért elég vehemensen küzdesz a jogért, hogy betömhesd) azért nekem az. Főleg a sajátom.

2023. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!