Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/266 anonim ***** válasza:
0%

131


Nem kell játszani a hattyú halálát itt, amikor chadék színre lép akkor simán befigyel egyszerre több hímmel való ismerkedés, akár szexuális kapcsolatok létesítése, sőt megcsalások is.

Tehát most ne hegyezzétek ki az incelekre, hogy csak ők várnak el ilyesmit.

Az incel valószínű emberileg és odaadásban is többet tud nyújtani mint tahó chad ezért nem lesz szükséged mással is ismerkedni, hiszen már belenyúltatok a tutiba.

2023. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/266 anonim ***** válasza:
89%
Mi lenne, ha hagynád, hogy azzal ismerkedjünk, akivel mi szeretnénk? ;)
2023. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/266 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha az az incel éppenséggel kérdőre vonja a saját döntéseimhez való jogomat, akkor emberileg már eleve lentebb van, mint az alap minimum, amit egy potenciális pártól elvárnék.
2023. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/266 anonim ***** válasza:
92%

Aham, szóval egy olyan elmebeteg, aki elvenné a nők legalapvetőbb jogát (az önrendelkezés jogát) és teljesen természetesnek veszi, hogy zaklatja őket, miután visszautasították meg olyanokról hallucinál, hogy társadalmi kötelezettség minden jött-menttel leállniuk, érne bárkitől is többet…?😂

Fordítva ülsz a lovon, de nagyon.

Saját érdekedben menj el orvoshoz és kezeltesd magad, mert súlyos problémáid vannak a fejedben.

2023. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/266 anonim ***** válasza:
0%

133


Mármint a genetikai szelekciót?

Nem kamázom.

2023. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/266 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván, hiszen téged érint. :D
2023. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/266 anonim ***** válasza:
91%

Tehát a beteges és totálisan abszurd elképzelésed alapján, mindenkinek kutya kötelessége mindenkinek igent mondani az ismerkedésre, aki odamegy hozzá, mert számodra a szabad akarat, mint olyan nem létezik.

Nos akkor ezen csodálatos logika mentén, ha odamegy az utcán hozzád egy homoszexuális férfi, hogy ő ismerkedni akar veled és nem fogad el olyan szánalmas kifogásokat, hogy te nem vagy meleg, akkor az egyetemes igazságosság, jó akarat és szeretet nevében te természetesen igent mondasz, ugye? Hisz mi lesz a társadalmi kötelezettséggel?!

Ugyanez a helyzet akkor is, ha egy számodra totálisan antipatikus, kicsit sem vonzó, rondácska nő próbálkozik be, ugye?? Nem baj, ha taszít, nem baj, ha nincs semmi vonzalom, te szépen elmész vele randizni, mert a társadalom ezt várja tőled, ugye? 🤦🏽‍♀️ Agyalágyult.

2023. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/266 anonim ***** válasza:
91%
"Az incel valószínű emberileg és odaadásban is többet tud nyújtani mint tahó chad ezért nem lesz szükséged mással is ismerkedni, hiszen már belenyúltatok a tutiba." - aha, oké, tegyük fel, hogy így van, belenyúltam a tutiba mondjuk azt, hogy veled. Együtt vagyunk egy hónapja, minden szép és jó, mikor egyszer csak jön egy másik incel a bagázsból, aki ismerkedne. Most mi lenne a megfelelő lépés részemről? Menjek el vele, mert társadalmi felelősségvállalás, meg egyébként is mi van, ha ő még tutibb? Akkor egy hűtlen ribi vagyok. Mondjam el neki, hogy már belenyúltam a tutiba, és nincs szükségem mással ismerkedni (= "vanbarátom szöveg")? Akkor ő azt nem veszi figyelembe, tovább nyomul, és megint én vagyok a szemét, hogy nem adok esélyt neki és amúgy is egy felszínes fruska vagyok, akit csak a Csádok érdekelnek, és úgyis hazudok, mert milyen béna lekoptató szöveg ez (minthogy téged nem ismer). Vagyis visszatértünk a kiindulópontra.
2023. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/266 anonim ***** válasza:
91%
138 Ne várj tőle ilyen összetett gondolkodást, annyi ésszel, amennyi neki jutott, ezt nem fogja átlátni és felfogni. Köpködni meg fröcsögni tud, logikai meg összetettebb dolgokat ne is várj tőle. 😀
2023. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/266 anonim ***** válasza:
87%
Ha én a Chadeknek hagyom, hogy szendvicsbe vágjanak, akkor hagyom. Mert akarom, mert ők vonzanak. Ez ennyi. Attól nem kötelességem mást is kielégíteni. 😁
2023. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!