Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/266 anonim ***** válasza:
0%
Tehát, függetlenül attól , hogy mi éppen a természet rendje, ha olyasmi miatt nem kíváncsi rám amihez semmi közöm, nem én vagyok, nem engem jellemez és amitől elhatárolódom és amiről nem én tehetek (külsőm) akkor az egyetemes igazságosság , jóakarat és szeretet nevében nem veszek tudomást róla és folytatom az értékeim bemutatását, megismertetését, következményektől függetlenül.
2023. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/266 anonim ***** válasza:
100%
89) nem édesmindegy, hogy a külsőnek vagy nem a külsőnek szól? Nem akar az adott pasival ismerkedni és ennyi infó elég kell, hogy legyen ahhoz, hogy emberünk lekopjon.
2023. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/266 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel legfeljebb azt mutatod, hogy a belsőd is olyan rohadt, mint a külsőd, hiszen kapásból nem mutatsz semmi tiszteletet iránta.
2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/266 anonim ***** válasza:
100%

Aztán azt a képletet, hogy a francba sikerült összehozni? 🤦🏻‍♀️

Alapvetően pont azért nem kíváncsi rád, mert VAN barátja, nem pedig azért, mert rusnya vagy, ezt már csak te költötted oda! A lényeg ettől függetlenül továbbra is az, hogy a nem az nem, senki nem tartozik magyarázattal, hogy “De miért?”. Azért, mert azt mondta nem, történet vége, lehet tovább menni.

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/266 anonim ***** válasza:
0%

92


Lásd 91-es komment.

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/266 anonim ***** válasza:
92%

91 Édes istenem, ezt olvasni is fáj. Aki ilyen maszlagot ideböfög abban NINCSEN semmilyen értek, egyet bizonyítani be: hogy egy büdös paraszt, aki emberileg egy nulla.

Nekem aztán semmilyen “értékedet” nem mutatnád meg, ugyanis elküldenélek a búsba, ha nem értesz a szóból, majd faképnél hagynálak. Ne szórakozz már, hogy azt képzeled bárki végig fog hallgatni, miután lekoptatott.😅

2023. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/266 anonim ***** válasza:
70%
93: az, hogy valaki egy vadidegennek nem ad esélyt, mióta tiszteletlenség? Vagy csak az lenne a tisztelettudás, ha beleegyezne a randiba, ha az illető nem szimpatikus neki (és ez nem feltétlen csak a külső függvénye, simán lehet az is, hogy az illető büdös, igénytelen, bunkón közeledett hallotta előtte az illetőt másokkal beszélni, és neveletlen vagy buta benyomást keltet), sőt, az lenne a legjobb, ha ott helyben lesz.pná? :D
2023. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/266 anonim ***** válasza:
0%

94


“ A lényeg ettől függetlenül továbbra is az, hogy a nem az nem, senki nem tartozik magyarázattal, hogy “De miért?”. Azért, mert azt mondta nem, történet vége, lehet tovább menni.”


Ez nem egészen van így. Az iskolában is amikor 3-ast kapsz a felmérődre, nem elégszel meg azzal, hogy annyi és kész hanem tudni akarod hol hibáztál. Hogy tanulhass a hibádból. Analóg módon egy ilyen esetben is jogod van megismerni a hibád, hogy korrigálhasd. Ha meg nem hibáztál semmiben akkor nem érdemled meg a negatív minősítést, az egyetemes igazságosság, jóakarat és szeretet nevében.

2023. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/266 anonim ***** válasza:
90%
Picikém, senki nem tartozik neked semmivel.
2023. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/266 anonim ***** válasza:
0%

96


Nem képzelem azt, de amiután önhibámon kívül legkoptatott (mint egy kutyát vagy kéregetőt) ne is várja el, hogy szót fogadok. Ez szerintem igazságos. Mármint akkor ha valaki hisz bármilyen erkölcsben.

2023. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!