Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/266 anonim ***** válasza:
0%

138


Nagyon félreértettél eddig mindent.


A téma arról szól, hogy a van barátom kamu duma csupán és a csúnya pasiknak vetik be csupán a nők. Ha a pasi helyes akkor sem mondják ezt az ócska dumát ha valóban kapcsolatban vannak. Még úgy is legalább egy kis csevejre, akár flörtre nyitottak, és komolyan mondom, még olyan is van, hogy épp veszekedés után vagy hullámvölgyben van a kapcsolatok és úgy gondolják, hogy miért ne. Vagy esetleg bosszú megcsalás, stb. Tehát n oka lehet amiért egy kapcsolatban levő lány nem veti be a van barátok lekoptató dumát amikor éppen kapcsolatban van. A fő ok persze az, hogy a közeledő pasi helyes és nem szabad ilyesmivel megalázni őt, ilyesmit csak a csúnya ronda pasiknak szabad mondani. Mert igen, elég komoly tisztelet övezi chadéket a nők részéről aki kizárólag a külsejüknek szól.

Ilyen alapon miért kellene megállnia egy incelnek a van barátok dumánál? Tehát ha átlátja és tisztában van vele, hogy csakis a külsejének szól és a lenézés és tiszteletlenség kifejezése.

Te sem mondasz köszönetet ha elküldenek az anyádba!!!

2023. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/266 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem fogadja el az elutasítást és zaklatni szeretne, akkor csinálja csak, sajnos nem ő lenne az első ilyen, de korábban is megoldottam a problémát rendőrök, illetve a bátyáim segítségével, szóval hajrá, hajrá.
2023. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/266 anonim ***** válasza:
89%

"miért kellene megállnia egy incelnek a van barátom dumánál?"

Mármint azon túl, hogy alapvetően érteni kéne a 'nem' kifejezést? Mondjuk mert semmit nem fog elérni, ha úgysem érdekli a csajt, csak magát égeti.

2023. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/266 anonim ***** válasza:
0%

Áh tehát rátapintottam a lényegre és beismerésre talált az, hogy a helyes pasiknak ilyent nem mondotok.


Magatoknak köszönhetitek, hogy semmiben sem vesznek az incelek hiszen ti sem veszitek emberszámba őket.


Teljesen megérdemelt, hogy nem érdekli őket kapcsolati státuszotok.


Az, hogy veréssel fenyegettek az még egyértelművé teszi erkölcsi és intellektuális színvonalatokat.


Szerintem ne égessétek tovább a női nemet, elég rossz a renoméja már így is.

2023. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/266 anonim ***** válasza:
87%
144: én speciel, ha van párom, akkor a helyesnek is azt mondom. Aki nem jön be, annak nem mondom, de megértem, hogy más miért igen, mert sajnos évtizesedek tapasztalata az, hogy az átlag pasi jobban tiszteli más kan "tulajdonát", mint a nő igényeit, és csak akkor koccolnak le, ha azt mondja neki a nő, hogy van barátja, azt telibesz..ják, ha azt mondja, "Én nem akarok TŐLED semmit"... mert a nő milyen jogon válogat. És ennek sokszor lelki és fizikai abúzus a vége (nyílt üvöltözés, verés, követés). Ha a férfiaknál lenne egy kis söpörgetés, ha jobban lennének nevelve (akár otthon, akár a kortársaik meg a haverok által), messze nem lenne ennyi kamu.
2023. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/266 anonim ***** válasza:
90%

"Áh tehát rátapintottam a lényegre és beismerésre talált az, hogy a helyes pasiknak ilyent nem mondotok."


De igen, mondok. Nyár elején lesz 10 éve, hogy együtt vagyok a párommal. Ez alatt sok nagyon helyes pasi is próbálkozott, mégis nemet mondtam mindnek, mert én a páromat szeretem és szerettem végig.


"Magatoknak köszönhetitek, hogy semmiben sem vesznek az incelek hiszen ti sem veszitek emberszámba őket."


Nem köszönhetek magamnak semmit. Összejöttem 21 évesen a párommal, és azóta is vele vagyok, együtt építettük fel az életünket, szeretetben élünk egymással. Innentől, aki bepróbálkozik és nem tűnik el a legelső nemleges válaszra, saját magát járatja le.

Ja, és tartom azt is, hogy ha semmibe vesz valaki, vagy elkezd hadoválni, hogy ő azért nem kopik le, mert helyes pasiknak nem mondanám ezt az "ócska dumát", akkor szarrá-húggyá alázom, taposom, mindent meg fogok magamnak engedni.


"Az, hogy veréssel fenyegettek az még egyértelművé teszi erkölcsi és intellektuális színvonalatokat."


Én nem fenyegettelek veréssel, vannak annál sokkal jobb eszközeim, de nem ágálnék ellene, hogy kapjon pár maflást a fajtád a megfelelő embertől.

2023. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/266 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt mondom, hogy nem (függetlenül az októl), akkor az egy nem, vagyis tőled, mint önálló személytől nem szeretnék semmit. Ezen mit olyan nehéz megérteni?

A kérdező nagyban emlékeztet arra a féregre, aki majdnem megerőszakolta a testvéremet, amire csak azért nem került sor, mert az egyik egyetemi professzor meghallotta, ahogy a húgom felsír és még időben, tényleg, pont időben meglátta őket és intézkedett. Az történt ugyanis, hogy az egyetemen a húgomnál többször bepróbálkozott az a szerencsétlen, és a testvérem mindig udvariasan (olyan kis szende szegénykém, nem emeli fel a hangját akkor se, amikor kéne) elutasította. Ugyan egyedülálló volt, de egyszerűen nem tartotta szimpatikusnak a férget, és udvariasan elmondta, hogy ne vegye magára, de nem érdeklődik. Ez így ment pár hétig, majd egy esti órát követve, amikor alig voltak már az épületben, berántotta az egyik tanterembe, hogy "elveszi, ami az övé" és "elege van abból, hogy kelletti magát a húgom", illetve "bezzeg a lópofájú Kristóffal"-el elment találkozni". Ismételten, majdnem megerőszakolta, csak mert azt hitte, hogy neki bárki is tartozik bármivel; hát k##vára nem.

Örökké hálás leszek annak a professzornak, amiért pont jókor volt jó helyen és lerángatta azt az undorító férget a húgomról és kihívta a rendőröket és mentőket (utóbbiakat azért, mert a húgom karja eltört, amikor az az emberi hulladék nekilökte asztalnak, mialatt dulakodtak).

Három évet kapott a börtönben és őszintén remélem, hogy a cellatársai pont olyanok voltak vele, mint amilyen ő volt a húgommal. A testvérem ezalatt összejött a "lópofájú Kristóffal", akivel idén fog összeházasodni.

2023. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/266 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és SENKI nem ismert be olyat, amit állítasz. Csupán az is igaz, hogy akkor sem veheted el az önrendelkezési jogát a nőknek, ha szendvicsbe vágatják magukat, rád meg fintorogva mondanak nemet. Lényegtelen, hogy mit csinál, kivel kefél egy nő, ettől még minden joga megmarad másnak meg nemet mondani. Még akkor is, ha prosti.
2023. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/266 anonim ***** válasza:
91%

Incelkém, fogd már fel, hogy egy nő sem tartozik nektek magyarázattal. Ha én nőként, PÁRKAPCSOLATBAN szóba állok más férfiakkal, akik nekem tetszenek AZ AZ ÉN DOLGOM! Ha veletek nem állok szóba, mert külsőre nem jöttök be, az is az én dolgom. Senki nem köteles veled beszélni csak azért, mert viszket a himbilimbid.

Ne is álmodozz arról, hogy bárkit megdughasz.

2023. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/266 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen egy ostoba teremtést..

Képzeld akkor is nemet mondok/mondtam, ha egy saját ízlésem szerinti jóképű férfi próbálkozik/próbálkozott, mert VAN BARÁTOM, akivel 6 éve vagyok együtt és akit szeretek.

De! Totálisan mindegy, hogy te mit hiszel és mit nem, a lőtéri döglött kutyát sem érdekli, hogy neked mi a véleményed, ha azt mondta valaki, hogy NEM, akkor az meglepő módon azt jelenti, hogy NEM, úgyhogy szépen eltakarodsz, különben nem kell meglepődni, ha nekiáll pl nyilvános helyen üvöltözni veled, hogy zaklatod és hagyd békén és/vagy emellé még rendőrt is hív.

Mindenkinek jogában áll azzal ismerkedni, akivel csak akar, függetlenül a kapcsolati státuszától. Aki ezt nem tudja felfogni és nem érti mi az, hogy szabad akarat és önrendelkező jog, azt be kéne zárni, mert nem normális. Különben őszintén nem értem mégis mit akarnál ezzel elérni, semmi nem fog változni, ugyanúgy minden nő saját belátása és döntése alapján fog ismerkedni a másikkal, ha nemet mond, akkor nemet mond, nem tudsz vele mit csinálni, tehát nem értem. Mi a célod ezzel a szánalmas hisztivel? Hogy te aztán nem fogadod el, hogy van barátja. És? Hol nem szarja le szerinted mindenki? Akkor is el fog hajtani. Vagy talán zaklatás miatt börtönbe szeretnél kerülni? Ezzel ugyanis mást nem fogsz elérni, szóval hajrá. Majd ha ott kezelésbe veszik a kis segged, talán elgondolkozol :)


Továbbra sem válaszoltál amúg: akkor hozzád is oda mehet a meleg srác leszarva, hogy hetero vagy és követelheti, hogy ismerkedj vele ugye? Vagy az már nem tetszene?

2023. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!