Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/266 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked alja, ócska nő kell, akkor csináld csak.
2022. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/266 anonim ***** válasza:
100%
Persze, zaklass nyugodtan, majd rádküldöm pár erős haveromat😀
2022. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/266 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha nagyon megunjuk, majd a rendorseg lekoptat. Addig meg jot rohogunk rajtatok minden probalkozas utan.
2022. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/266 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, legyél egy levakarhatatlan bohóc.
2022. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/266 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz, csak ne lepődj meg, ha durvábban küldenek el legközelebb, vagy idővel simán zaklató címkét kapsz.

Valahogy így tudom elképzelni azokat a pasikat, akik ott rendre beszámolnak róla, hogy szórakozóhelyen megverik őket, meg durván, akár szítkozódva küldik el őket nők.

2022. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/266 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc."


Miért, mit fogsz csinálni azok után, hogy egy nő elutasít bármilyen okból, akár azért, mert nem egyedülálló, akár bármi másért?

2022. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/266 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy sikerülne összejönnöd egy nővel. Hogy esne, ha valaki ráhajtana, mert nem érdekelné, hogy már foglalt a párod?


Attól még, hogy nem értesz egyet velük, el kell fogadnod a véleményüket. Az ő beleegyezésük is szükséges. A nem, az nem. Persze megerőszakolhatod/zaklathatod a nőt, de akkor számíts pár év börtönre és minden embertől megvetésre.

2022. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/266 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc."


Elég elgondolkoztató, ha te ezek után meg vagy arról győződve, hogy a "normális pasi" kategóriába tartozol.

2022. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/266 anonim ***** válasza:
97%

De bizony, hogy lefogsz, ugyanis én elmondom egyszer kedvesen, hogy VAN barátom (pontosabban férjem), utána pedig nem teszed zsebre, amit kapsz, ha továbbra sem állsz le.

Félelmetes mennyi elmebeteg van, aki azt hiszi a másik bármiféle magyarázattal tartozik neki és jogában áll zaklatni őt. Akkor sem lenne semmi jogod hisztikézni, ha szingli nő koptatna le. A nem az nem, ha valaki elutasít, akkor szépen tovább állsz. Csak egy pszichopatának jut eszébe zaklatni idegen nőket. Csak aztán majd nem kell csodálkozni, ha feljelentenek vagy megkérik pár “kedves” barátjukat, hogy beszélgessenek el veled.

2022. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/266 anonim ***** válasza:
96%
Ne azért tartson vissza a "vanbarátom" szöveg, mert tiszteletben kéne tartanod, hiszen millió esetben elcsábítható az ember. Hanem mert ha ez a szöveg jön, akkor te személy szerint nem kellesz az adott nőnek. Ez a legalapabb lekoptatós duma, és egyáltalán nem biztos, hogy van valóságalapja.
2022. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!