Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/266 anonim ***** válasza:
100%

70

Ja, milyen mar, hogy azzal fekszek le akivel akarok. Felhaborito

2022. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/266 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a megalázó, hogy "barátom van"? Függetlenül attól, hogy igaz-e?
2022. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/266 anonim ***** válasza:
0%

63


Kivéve ha Chad ír rád! Akkor már nem is vagy annyira biztos abban, hogy jól működi a kapcsolatod :D

2022. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/266 anonim ***** válasza:
0%

72


Az, hogy ócska lekoptató duma és ezt minden pasi érzi.

2022. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/266 anonim ***** válasza:
100%

De miért, most jobb lenne, ha azt mondanám, hogy gusztustalan a fejed, húzz a p-be? Mert az szerintem sokkal megalázóbb, mint egy ilyen "vagy igaz, vagy nem" jellegű duma, amiben téged nem minősítelek.


Komolyan, néhány pasinak semmi se jó. Más kérdésekben meg azon sírtok, hogy mi nők mennyire gonosz és szívtelen szövegekkel szoktunk lerázni.

2022. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/266 anonim ***** válasza:
100%

74

Bezzeg, ha azt irom, hogy bocsi, csóró vagy, nem tetszel, az sokkal jobb mi?

2022. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/266 anonim ***** válasza:
0%

75


Legalább őszinteség és kimutatjátok valós éneteket.

De komolyan, miért titkoljátok az embertől kik és milyenek is vagytok igazából?

Sokan emiatt valami tündéri teremtésnek hisznek bennetek, pedig nyilván nem így van, gonosz rosszindulatú gondolatok pont ugyanúgy ott vannak bennetek. Miért akartok tündéri teremtésnek tűnni? Senki nem várja el. Csak legyetek őszinték, hogy végre kiismerhessenek.

2022. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/266 anonim ***** válasza:
87%

77

Tehát, akkor lesz valaki "tündéri teremtes", ha összefekszik mindenkivel, aki megkéri, hogy tegye szet a labat?

2022. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/266 anonim ***** válasza:
100%

Szingliként is úgy kezdtem el elutasítani a közeledőket, hogy "van párom". Miért? Mert a többség egyszerűen jobban tiszteli egy másik férfi "birtokát", mint az adott nő gondolatait.

Ha azt mondtam, hogy nem szimpatikus jellemre, akkor bunkó voltam.

Ha azt mondtam, hogy nem vonzó külsőre, akkor felszínes voltam.

Ha azt mondtam, hogy nincsenek közös érdeklődéseink, akkor "felesleges" dolgokkal foglalkoztam.

Ha azt mondtam, hogy túl idős hozzám, akkor naív vagyok.

Bármivel indokolhattam (amik nyilván számomra valósággal rendelkeztek), sose volt jó. Belém kellett kötni, szidni és fenyegetni, nevetséges helyzetben könyörögni kellett, ahelyett, hogy szó nélkül elfogadták volna az elutasítást.

Egyeseknek tényleg semmi sem jó...

2022. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/266 anonim ***** válasza:
100%
De ha van párom, mégis mi mást mondjak, ami megfelelő?
2022. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!