Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/266 anonim ***** válasza:
100%

77, az, hogy nem gazol bele valaki ok nélkül egy másik ember lelkébe, nem tündéri, hanem alap emberi norma. Az, hogy te ezzel nem vagy tisztába, nem jelenti, hogy te vagy a f@sz@gyerek, egyszerűen annyit, hogy egy szocializálatlan paraszt vagy.

Ha egy férfi nem érti meg az első nemet, majd a második durvább elutasítást se, szívesen tartok neki hosszas és kimerítő elemzést arról, mi minden zárja ki azt, hogy én vele bármit kezdjek. Ha valaki ragaszkodik hozzá, hogy bunkó legyek és önként áll sorba a pofonért, sőt, kikönyörgi, az meg is kapja jellemzően, az életben mindenhol.

Csak, utána nem kell sírdogálni, meg játszani az agyadat. Meg előadni, hogy a világ, a, nők, meg a hold állása miatt vagy egyedül, mint az ujjam és bár te istenien jó teremtés vagy, aki tenyerén hordozná.... nem. Egy tetű vagy, ahogy a kérdező is. Egy hisztis kisfiú, pont, mint az az 5 éves, aki a csokis polc előtt vekeng az anyjának, mikor az nemet mondott valamire.

Van, aki ezt képes kinőni. Szerencsére a többség ilyen. Ezért nyitunk először egy normális elutasítással, mert a többség érti az első nemet is és egy ilyen embert miért is bántanánk?

2022. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/266 anonim ***** válasza:
0%

81


Az amúgy igaz, hogy rengeteg sokkal szharabb jellemmel megáldott hapsit meg körülrajonganak a nők, tehát a jó jellem sosem volt elég. Minimum a pénz kell, hogy esélyt kapj, de a külső a legjobb. Ilyenek a nők. És igen, van amikor nem a hapsi hibája, hogy levegőnek nézik.0

2022. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/266 anonim ***** válasza:
De mi alapján állapítod meg a másikról, hogy sz.r a jelleme?
2022. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/266 anonim ***** válasza:
30%

83

Mondjuk Berki Krisztiánról vagy a hozzá hasonló kétes erkölcsű vállalkozókról vagy a politikusbűnözőkről nem lehet megállapítani, hogy szar a jellemük?

Kérdezem ezt úgy, hogy az oldalon olvasható permanens incel hisztitől vért hányok már, de lássuk be, hogy bizonyos társadalmi osztályban levő nők részéről egészen komoly érdeklődés övezi a nagyon bunkó, nagyon macsó férfiakat. Nőként mondom, hogy nem kell úgy tenni, mintha a mi nemünkből mindenki helyes értékrendű, becsületes, kulturált személy lenne. Tudjuk, hogy nem az.


Persze ettől még bőven nem igaz, hogy egy csóró és ronda férfi nem találhat barátnőt. A probléma ezekkel a jóemberekkel az, hogy nem egy szintén ronda és csúnya nőt szemelnek ki maguknak, hanem a berkikrisztiánokat körüldongó szilikonos, póthajas, müanyagbabákat, hiszen őket emlegetik lépten-nyomon. Ezért nem tudom sajnálni őket.

2022. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/266 anonim ***** válasza:
70%
És a világ csak Berki Krisztiánokból és szelíd lelkű incelekből áll?
2022. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/266 anonim ***** válasza:
79%

85

Az incelek szerint igen. :))

Én csak arra világítottam rá, hogy az incelek semmivel sem jobbak a nagypofájú macsóknál, hiszen ők sem a csúnya és szegény dohánybolti eladóval akarnak egy kiegyensúlyozott, életre szóló szeretetkapcsolatot. Nekik is a felfújt, plázában tenyésztett nők kellenének, méghozzá több is egyszerre, csak se pénzük, se önbizalmuk nincs hozzá.

Igen, ők valóban csak végletekben tudnak gondolkodni.


De ettől függetlenül ne vitassuk, hogy az általuk emlegetett vévéauréliók azért mindig megtalálják a maguk célcsoportját.

2022. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/266 anonim ***** válasza:
100%

"Csak legyetek őszinték, hogy végre kiismerhessenek."


Őszinte vagyok, amikor azt mondom, hogy van barátom.


De ha ezt mondom, akkor az a baj hogy:


"Az, hogy ócska lekoptató duma és ezt minden pasi érzi."


Értem, hogy nekünk nőknek egyes férfiak szerint azt kell elfogadnunk, hogy olyanok vagyunk, mint nyuszika az ominózus viccben: ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs rajta sapka, az a baj.

2023. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/266 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc."

Muci, ha azzal koptat le, hogy van barátja, azt két okból teheti:

1) van barátja és nem kíváncsi rád

2) nincs barátja, de nem kíváncsi rád

Mindkét esetben leszel szíves lekopni pusztán annak okán, hogy nem kíváncsi rád, különben de, elég nagy bohóc vagy ✌️

2023. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/266 anonim ***** válasza:
0%

88


A nem kíváncsi rád meg a külsődnek szól.


Tehát a képlet:


Van barátom = nem vagyok kíváncsi rád = azért nem mert a külsőd nagyon nem.


Tehát van barátom = nagyon rusnya a fejed szerintem

2023. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/266 anonim ***** válasza:
100%
Az ok lényegtelen, a lényeg, hogy nemet mondott. Neked elég ennyit megértened és elfogadnod.
2023. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!