Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/266 anonim ***** válasza:
90%
180 Leginkább az, aki nem tudja elfogadni mások szabad döntéshez való jogát, mert viszket a pömpölőke.
2023. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/266 anonim ***** válasza:
87%

Igen-igen, mindenki hülye, csak te vagy a helikopter, köszönjük hogy tudattak velünk.

Most már keress végre magadnak egy kicsit sem felszínes és kicsit sem ösztönlény incelt, aztán mehet a seggbekuki.

2023. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/266 anonim ***** válasza:
0%
Gusztustalan ez a szintű klikkesedés és falka szellem.
2023. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/266 anonim ***** válasza:
89%

Nem-nem, TE vagy a gusztustalan, aki oldalakon keresztül részletezte, hogy a nőknek kutya kötelességük mindenkivel leállni, aki megszólítja őket, nincs joguk szabadon dönteni, társadalmi kötelezettséggel tartoznak az ilyen nyominger zaklatókkal szemben, ha van barátjuk az úgyis csak hazugság, kötelességük magyarázatot adni stb stb. Ilyen beteg elmével a helyedben én csak nem neveznék senkit gusztustalannak.

Elhisszük, hogy fáj az igazság, épp csak senkit nem érdekel.

2023. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/266 anonim ***** válasza:
91%

Ha valakit elutasítok és bepróbálkozik másodjára, akkor másodjára is nemet mondok. Ha harmadjára is, akkor harmadjár is nemet mondok.

Nálad ez az értelmetlen önismételgetés a cél? :D

2023. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/266 anonim ***** válasza:
0%

Gusztustalan, ahogy egy véleménykülönbséget nem vagytok képesek elfogadni, falkamód pontozgattok (míg én nem nyomtam egy mínuszt sem), nem vagytok hajlandók felfogni az ember mondandójának lényegét, csak kiforgatjátok azt, szerintetek teljesen oké, hogy 10 az 1 ellen megy a vita.


Ezek után kijelenthető, hogy semmilyen erkölcsi norma nem volt megfigyelhető rajtatod, csökönyös, gyerekes módón ismételgettétek, hogy csakis ÉN, ÉN, ÉN!!!, azt teszek ami ÉN akarok, ami az EGOMNAK megfelel és senki nem érdekel, mindenkinek kaksizok a fejére!


Lejárt a női nem ismételten.


De azért rúgjunk még kettőt az incelekbe!!

2023. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/266 anonim ***** válasza:
91%
Rendben, akkor ha félkész az autópályára és mindenki veled szemben hajt, biztos ők a hülyék.
2023. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/266 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy egy kérdés, ha már társadalmi felelősségvállalásról beszélünk, akkor te rendszerint adakozol és végzés önkéntes munkát?
2023. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/266 anonim ***** válasza:
87%

"Lejárt a női nem ismételten."


Akkor hagyd békén az egész női nemet. Ha neked mindenki egy kaptafa. Szívesen.

2023. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/266 anonim ***** válasza:
0%

188


Nem, mivel én marginalizált csoporthoz tartozom, értem kellene felelősséget vállalnia a többi embernek. Nyilván ha jobb helyzetben lennék akkor is belátnám, hogy az a helyes, hogy az erősebb segíti a gyengét. Dehát a többség nem így gondolkodik, és dicsekszik amikor jobban megy neki mint a többieknek.

2023. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!