Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/266 anonim ***** válasza:
87%

#168

Aha, totál felszínes alapon kiválasztod a nőt akihez odamész és minősíted ha kifejezi a nem tetszését. Korrekt csávó vagy te az a lényeg.

2023. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/266 anonim ***** válasza:
87%

168

Tudsz fogalmazni? --> Eltartott királylány vagy.


Gratulálok a logikához.

2023. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/266 anonim ***** válasza:
91%

Ahh szóval nyugodt szívvel odamehetsz FELSZÍNES alapon egy neked külsőleg tetsző, csinos csajhoz, majd te vagy vérig sértve, ha ő ugyanezen alapon elküld. Hát ez haláli esküszöm.😀

Én biztosan nem fogok semmilyen magyarázatot adni, azontúl hogy köszi, de nem szeretnék ismerkedni, aztán megyek is tovább. Bár ezt akkor mondanám, ha szingli lennék, mivel nem vagyok az, így marad a van barátom és továbbra is hót leszarom, hogy elhiszed-e vagy sem. Nem vagy te nekem senkim, hogy bármiféle magyarázattal tartozzak irányodba.

2023. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/266 anonim ***** válasza:
89%

170


Amugy ez tény. Ő sunyin előválogat ugye, amiről a nő nem tud, csak amikor már odalépett hozzá. Tehát incelke analizált, választott, döntött a saját felszínes preferenciája alapján. A nő pedig már csak szembesül az ő döntésének eredményével, azaz hogy odalépett hozzá. A nő csak ezután tud analizálni, dönteni. Tök korrekt, ha el is utasítja a közeledést. Hiszen ő nem tudott előtte dönteni, hogy ez a kretén oda menjen hozzá, avagy sem.


Teljesen igazságos 50-50, akárhogy nézem.

2023. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/266 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg a férfi kezdeményez ezért ha a férfi nem megy oda felszínes alapon a nőhöz akkor kihal a faj. Több elismerést tehát!

Plusz maga a rizikó, hogy a csaj megalázza, bunkó lesz, csökken az önbecsülése stb.


A nők többsége modell külsejű 10-esnek képzeli magát mivel nekik nem kell ilyen kockázatot vállalniuk.


Ugyanakkor egy nőnek 100 férfiból 2 kettő jóképű míg egy férfi 100 nőből legalább 60-70-et minimum aranyosnak talál.

2023. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/266 anonim ***** válasza:
86%
Aha, szép csúsztatás. De akkor elvileg pont az a természetes hogy több férfi küzd 1 nőért. A természet törvényei alapján ugyebár. Tehát mindenképp lefog morzsolódni rengeteg férfi és ez így van rendjén. 1 férfi több nőt termékenyíthet meg, de 1 nőt egyszerre csak 1 férfi. Így a lehető legjobbat fogja választani. Ha tetszik ha nem. A férfi is szelektál és nő is.
2023. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/266 anonim ***** válasza:
89%
Előbb utóbb agyon lesz verve, ez a sorsa az ilyen tetűnek.
2023. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/266 anonim ***** válasza:
100%

Férfi és nő egyaránt kezdeményezhet, ámde csak azért mert elviekben a férfiak kezdeményeznek gyakrabban - természetesen felszínességi alapon, - még véletlenül sem jelenti azt, hogy a nőknek zokszó nélkül minden jött-mentnek igent is kell mondaniuk. Nekik is jogukban áll “felmérni” a másikat és saját preferenciáik alapján elküldeni vagy épp nem elküldeni, ez ennyire egyszerű.

Nem csak nektek lehet/van igényetek számotokra vonzó, szimpatikus, csinos nőkkel ismerkedni! Pöccre ugyanannyi joga van a nőknek is számukra vonzó férfiakkal ismerkedni. Őszintén elkeserítő, hogy ezt valakinek ennyi kommenten keresztül kell magyarázni..

2023. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/266 anonim ***** válasza:
88%
Ráadásul az ilyen egyed nem csak az adott nőt veszi semmibe, hanem akár engem is, aki a párja vagyok. Ja, nem tudok róla hogy chad lennék, kaptam elutasításokat az életben, mint bárki más. Mégis van most barátnőm. De nem teketóriáznék ha egy ilyen alak zaklatna minket, és szerintem ezzel rengeteg férfi így van. Bekapcsolna a védelmező ösztön. Nem ajánlom senkinek követni a kiscsávó módszerét.
2023. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/266 anonim ***** válasza:
0%
Itt úgy néz ki mindenki ösztönlény.
2023. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!