Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/266 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellene elfogadnom azt a "véleménykülönbséget", hogy én azt állítom, azért utasítalak el, mert van párom és őt szeretem, szerinted meg azért, mert nincs ilyen-olyan állkapcsod, stb., és te csakazértis folytatod az "értékeid" bemutatását?

Mégis mi lenne szerinted a helyes, erkölcsös lépés, amivel én téged segítenélek?

2023. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/266 anonim ***** válasza:
89%

Engem tényleg érdekelne, hogy az egypipásnál mi a koncepció.

Odajössz hozzám, én elutasítalak. Odajössz másodjára hozzám, én másodjára is elutasítalak. Odajössz harmadjára is hozzám, én harmadjára is elutasítalak. Ez így menne szerinted amíg meg nem unod vagy mi az elképzelésed?


Nem vagy elnyomott vagy kisebbségi csoport tagja, béna vagy az ismerkedésben, ennyi.

2023. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/266 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂😂😂😂😂😂 na jó nincs több kérdésem. Bohóc vagy. Segíts magadon és Isten is megsegít.
2023. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/266 anonim ***** válasza:
0%

191


Ha valóban van párod akkor annak függvényében, hogy hogy néz ki a nálad próbálkozó srác, eltérő módon fogod visszautasítani.

Vissza lehet utasítani valakit ridegen és flörtölve is. A helyeseket flörtölve utasítjátok vissza vagy azért megtartjátok vészhelyzetre. A csúnyákat a van pasim dumával.

A helyes lépés: ne használd a van pasim dumát és légy egyenes. Mond, hogy nem úgy nézel ki ami az ideálom, de ne mondd azt soha, hogy ronda mert azzal megalázod!

2023. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/266 anonim ***** válasza:
0%

192


Nagyon jól tudod, hogy miért vagyok egypipás. Mi férfiak nem fogunk össze és pontozgatunk.


El lehet utasítani csak nem sunyi módon, hanem egyenesen, őszintén.


Dicsérd meg a magabiztosságát amiért odament hozzád és mond, hogy külsőre nem olyan amilyent te elképzeltél magadnak.


Mi ebben olyan nehéz?

2023. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/266 anonim ***** válasza:
87%

#195

Rendben, akkor legközelebb pontosan így fogok tenni. Amúgy, ha a külsejével nincs probléma, mondhatom, hogy van párom (mert amúgy tényleg van). A dicsérés hogy történjen? A "nagyon bátor vagy, amiért idejöttél" jó? Vagy neked van jobb ötleted rá?

2023. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/266 anonim ***** válasza:
89%
Hiába törölteted sírva a válaszom. :)
2023. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/266 anonim ***** válasza:
87%
Egypipás, várom a válaszod a korábbi esetre, amit leírtam. Mit kellett volna tennem? Mikor a metrón jött utánam egy csávó és hasba rugással fenyegetett, mert nem szerettem volna vele beülni sehova, mert otthon várt a férjem.
2023. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/266 anonim ***** válasza:
91%

Értem, tehát aki szerint minden embernek joga van eldönteni kivel ismerkedik és kivel nem, aki ismeri a szabad akarat kifejezést és aki elítéli a zaklatást, az gusztustalan. Ellenben, aki szerint rendben van nőket zaklatni, ha azok szerinted hazudnak meg magánéleti döntések kapcsán társadalmi felelősségvállalásról hablatyolnak itt össze-vissza, azok lennének a normálisak, ugye?🤦🏻‍♀️ Parádé.

Unalmas már a hisztid. Nagyon. Tipik az az ember vagy, aki behajt az egyirányú utcába, majd nekiáll dudálni és hőbörögni, hogy miért megy vele mindenki szembe.


A kis hátsótokat esetleg ne nyaljuk amúgy körbe 1-1 elutasításnál? Persze majd jól megdicsérlek meg magyarázkodok neked. Hol vagyunk, az oviban..? A magánéleti döntéseimhez baromira nincsen semmi közöd és még csak véletlenül sem tartozom magyarázattal. Ha van barátom, igen is azt fogom válaszolni, hogy van barátom! Jóképű és nem jóképű férfinak egyaránt!! De nem értem mit sír a szád, hisz te úgyis tudod, hogy minden nő hazudik és csak azért mondja, hogy van barátja, mert nem tetszel neki. Akkor meg hol a probléma?? Felőlem aztán hidd azt, hogy kamuzik és a külsőd a baj, lehet lapozni. Senki nem tartozik egy vadidegennek elszámolnivalóval!

A helyes lépés pedig az, hogy tiszteletben tartod szépen a másik véleményét és nem ugatsz bele a magánéletébe. Ez az egyetlen helyes lépés. Érdekes arra egyetlen egyszer nem válaszoltál, hogy a nagy egyetemes igazságosság, szeretet meg jó akarat meg isten nyila jegyében, ha egy meleg megy oda hozzád, akkor ugye nem utasítod vissza, pusztán olyan kifogások mentén, hogy hetero vagy, ugye? Hisz ő amúgy is tudja, hogy te hazudsz és különben is ott van a társadalmi felelősségvállalás. Milyen dolog már ez?!

2023. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/266 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tényleg fejezzük be az etetését, nyilván direkt nem érti.
2023. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!