Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
87%

"de egyszerűen ott van és rajta csattan!"

Értem, de vállalnod kell mindenért a felelősséged. Akkor is ha az érzelmeid túl uralkodnak rajtad. Mindig van döntésed.


"Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !"

Nem jelent szakítást. Mondd, hogy ő miatta felmondtál, és mennyire sajnálod, hogy lássa, komolyan gondolod. És mindig emlékezz mikor ideges vagy a múltra, hogy őt bántottad, és pedig mennyire szereted. Nyugodj le mielőtt vele beszélsz mindig.


"Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!"

Persze hogy nem, rosszul van, szünet kell neki belőled. Ne türelmetlenkedj, legyél megértő vele, hisz bántottad őt, most alázatot kell mutatnod.

2023. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem helyre lehet ezt még hozni, nem történt itt akkora nagy dolog. Csak tényleg jó lenne innentől kezdve változtatnál ezen, ha valami bánt és dühöngeni akarsz menj ki és fuss két kört. Vagy kezdj sportolni, vagy bármit amin le tudod vezetni a feszültséget.

Ne a barátnődet büntesd azzal mert neked szar napod volt.

2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem automatikus szakítás.
2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Azelőtt sosem volt ilyen , harmonikus szuper kapcsolat ,de mióta főnök váltás történt borzalmas hangulat uralkodik az irodában, es sajnos hazaviszem !

Semmi más gond nincs , mindent meg tudunk beszélni, kompromisszumokat tudunk hozni, figyelünk a másikra egyedül ez a probléma hogy rajta csattan !

Megfogadom a tanácsokat , természetesen időt es teret adok neki , mert nyilván le kell nyugodnia !

2023. febr. 2. 12:57
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
Legalább felmondtál, ez már előrelépés.
2023. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
76%

Hát attól függ, mennyi kedve van még vesződni. Az én párom munkája is elég stresszes, de szót se ejt itthon munkahelyi dolgokról. Aki ennyit nem tud parancsolni magának, avval nem lehet komolyan tervezni. Ha lenne gyerek, ahhoz is így szólnál?

Persze látod te, hogy nem bírsz változtatni, de azért nem engednéd el, mert önző vagy, magadnak akarsz jót, nem neki.

2023. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:

6

Ha magamnak akarnék jót , akkor nem látom be , nem mondok fel mert nem akarnék tenni ellene!

Természeten elfogadom, ha neki jobb nélkülem , de az erős túlzás, hogy velem nem lehet tervezni ,!

Hibáztam , elég nagyot, tudom én hidd el rohadtul szenvedek es ha ő úgy dönt hogy nélkülem jobb, akkor jóllehet össze török , de elfogadom !

2023. febr. 2. 13:29
 8/75 anonim ***** válasza:
22%
Majd rájössz 😊
2023. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ad esélyt, de akkor tedd oda magad rendesen.
2023. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim válasza:
69%

Ugyanez van nálunk is , én is a munkám miatt teljesen kivagyok , a párom már orditott velem egyik este és azóta nem keres nem ír nem hiv

Bele pusztulok ebbe , bocsánatot kertem tőle de ő is kb annyit irt mint a te baratnod !

Remelem mindketten jobban leszünk a munkahely váltás után , nekem meg 11 nap van a felmondási időmből!

Nehéz ez nagyon !

2023. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!