Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

Igen,moziba

De a bolt előtt találkozunk mert ott dolgozik es onnan megyünk fel a moziba !

Nem találsz fogást rajtam , hiába próbálkozol !

A cicuka nem én voltam !

2023. febr. 2. 19:07
 62/75 anonim ***** válasza:
75%
Cicamica, itt vagyok a bolt előtt, mobillal a kézben, és farmer meg fekete kabát van rajtam.
2023. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
0%
Írjátok még :)
2023. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
70%
Faxom. Itt állok a ku.rva H&M előtt, és egyik eladócsaj se jött ki senkivel.
2023. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
36%
Én voltam a cicuka! Srácok nehogy beragadjatok a forgóajtóba!
2023. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
26%

#64:

Ez azért lehet, mert 9-ig van nyitva, és még zárni is kell.

2023. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
27%

Ha itt írogatsz, akkor nem vagy te se a csajjal, se a moziban.

Kamus troll vagy, de abban se jó.

2023. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

Este én már nem nyomkodtam a telefont ,bocsánat !

66: részmunkaidőben dolgozik fel 8-ig volt tegnap!

2023. febr. 3. 07:48
 69/75 anonim ***** válasza:
21%

A kérdező tuti moziba volt, mert csak ma pontozott fel engem is (aki a cicukát elkezdte)

Amúgy meg az ide írogató nő tuti a Solya felhasználó, több profilja is van, felpontozgatja magát, a Solya profillal meg folyamatosan másokat lepontoz, mert mínuszban van az értékelés pontja 🤣🤣😀

Ő az első a toplistán szerintem ő írt ide, szóval a Solya-nak kb 16000 válaszpontja van egy hónapban, mivel az egekbe van pontozva akkor válaszonként 4-5 pontja van, szóval kb 4000 válasz egy hónapban, na emberek, ez azt jelenti hogy 130 válasz ha naponta ír, ami azt jelenti hogy ha napi 10 órát ír 13 válasz óránként egész nap egész hónapban, bakker kb 5 percenként ír, közbe kérdést olvas közbe élete az nincsen vagy egy turbo nő 🤣

Ez mi ez a jelenség?

2023. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:

Irt ide igen mert írtam neki és válaszolt !

Solya92 de nem ő volt aki kötekedett velem !

És igen moziban voltunk , kibekultunk és a normális válaszokat nagyon szépen köszönöm , vagyis köszönjük !

2023. febr. 3. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!