Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm kérdező :)
2023. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
93%

69


Igen, én vagyok Solya92, de nincs több profilom, csak lepontozok olyan válaszokat, amik én szerintem nem túl hasznosnak, értelmezd úgy, hogy a trollokat, mint te, akik veszekedni járnak ide több profilon működnek.

Nekem ez az egy van és néhány honappja regiztem, október óta. Azóta adok tanácsot, amiket jó sokan lepontoznak, ne gondold, hogy 100%-ban hasznosak a válaszaim.

Egyébként nekem úgy tűnik, hogy irigy vagy rám, pedig nem kellene, én nem tehetek róla, hogy évek óta ide jársz (több mint valószínű) és az a bajod, hogy a te válaszaidat lepontozzák.

Azért szoktam lepontozni én személy szerint, mert nem tetszik a stílus, vagy nem is a témához szólnak hozzá és mégis zöldben vannak, vagy trollkodnak és 100% hasznos a válasz a többiek szerint... Pedig egyáltalán nem oda való a válasz.

Egyébként ha nem tetszik a pontozásom, akkor szólj a modiknak, lehet törlik a regisztrációmat.

80%-ban adok hasznos tanácsot és 65% az értékelési pontszámom.

Míg másé 13%,de te pont engem szúrtal ki... Sőt még a kérdezőt is azzal gyanúsítottad, hogy magának írkál valaszokat.

Mindenesetre érdekes hozzáállás egy anonim fórumon, gondolom magadból indulsz ki, neked van annyi időd itt lógni és belekötni akárkibe.

Nyugodtan folytasd és tényleg írj a moderátoroknak, ha szerinted olyan nagy probléma, hogy segíteni vagyok itt. :)

2023. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
36%

Nyugi nem téged szúrtalak ki mégis honnan tudjam te vagy e csak tippeltem. A 4 és fél pipás nő személyisége amit kiszúrtam, de köszönöm az infót hogy nem Solya. A kérdezőt nem én gyanúsítottam hogy magának ír választ. Nekem a 4.5 pipás nő arroganciája és torz személyisége ami zavaró, de amúgy csak tegnap láttam non stop, mert tegnap én is itt voltam épp többet, lehet ő még nem ugorhatott az elejére.

Én meg csak néha vagyok itt. Azért azt elmondhatnád hogy jön össze a 16000 válaszpont havonta, bár lehet ez egy ilyen hónap...

2023. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a te válaszaiddal semmi bajom (ahogy a stílusból néha felismerni véltem), sőt észrevettem már máshol is hogy még módosítod is a hozzáállásod ha tévedsz, és hasznosakat írsz. Többször szimpatikus volt. Ami itt a 4.5-esről már egyáltalán nem mondható el, sőt.
2023. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a véleményem !

Jóllehet volt igazság abban amit irt , de az a stílus az a harag ami benne van a lenézés ..nem tudom hogy lehet ilyen valaki ..!

2023. febr. 3. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!