Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
80%
De nem mindegy, hogy mit mondogattál neki, mert ha semmi olyat, akkor nem ment volna el. Úgyhogy konkrétum nem ártana.
2023. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon beteg tényleg. Már popcornt is szedett elő feltette a lábát élvezkedik hogy végre valakik szakítanak, vagy hát drukkol de nagyon, fess fel egy lefelé mutató jelet az arcodra :))
2023. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
25%
41, ha dolgoztál volna valaha ami nem tingli tangli munka, tudnád milyenek az emberek mikor harapnak a stressz miatt meg amikor túlterheltek, ha ez tartósan így van kiakasztja a párját ennyi. De mivel csókos melótok van semmit se tudtok elképzelni. Itt a felmondás a megoldás, nem a jónép hergelése, ha meg a csaj nem megértő, nem kell sajnálni.
2023. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
82%

Te most frissen regisztráltál még egyszer, hogy saját magadnak tudj válaszolni?

Nem csoda, ha a barátnőd szakított. Komoly indulatkezelési gondjaid vannak.

Tudod, hogy mit jelent a szakítás? Pont azt, hogy összevesztetek, elmegy, nem békül ki veled, és nem áll veled szóba.

Hiába pörögsz a fejeden, attól még a való életben nem kapod vissza.

2023. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
29%
46, ha nálad ezt jelenti a szakítás, akkor komoly gondok vannak veled, bár ez már elég régóta kiderült.
2023. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút jól szórakozok.

Ez most munka? Kapsz fizetést a kommentekért? Mert pár perc alatt mindegyik regisztrációd idegállapotba került. 😉


A felmondásban meg az a jó, hogy szakítás UTÁN történt. Az exed nem fog tudni róla, mivel el se olvassa az üzeneteid. Se kapcsolat, se munka! Gratulálok!

Még valami, amit el tudsz szúrni az életedben? Nincs hat óra se, hosszú még a nap.

2023. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező jól szórakozzol? Ezt akartad, vagy tanácsot?
2023. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

Mint írtam , nem káromkodom így jelentettem is aki ilyeneket irt ,mert akármennyire is beteg vagy , az én kérdesem alatt ne legyen ilyen !

Elég gaz, hogy azt gondolod hogy én gyorsan frissen regisztáltam,mert idegállapotba kerültem !(miattad? Ne viccelj !)

Ha nem tűnt fel halál nyugodtan írok , rajtad is csak nevetek mert mint irtam hihetetlen beteg vagy !

És sajnálom, hogy csalódást kell okozzak neked, de ma este moziba megyünk és utána vacsorázni az EXEMMEL ,aki elolvasta amit irtam sőt nézzenek oda fel is hívott hogy lehet túl reagalta a dolgot ,úgyhogy keress másik kérdést, ahol alázni tudsz mert neked rossz az életed ,mert nekem most mennem kell !

2023. febr. 2. 17:34
 49/75 anonim ***** válasza:
50%

Én nem ő vagyok, aki mozizott.

52 voltam és aki kérdezte hogy miért haragudhatott meg.

2023. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
23%
Rájöttem mi van. A 4 és fél pipás a kérdező volt főnöke, vagy a klónja.
2023. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!