Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

Én csak olyan vagyok mint ti !

Nyilván védem magam ha nekem estek vagy nekem esel mert sztem a két személy aki itt írogat nekem az egy és ugyanaz !

Rajtatok / rajtad kívül mindenki normálisan válaszolt !

Amiket te leírtál azokat is lehetett volna normális stílusban !

És akkor én is normálisan válaszolok !

Ennyire egyszerű ez !

2023. febr. 2. 16:49
 32/75 anonim ***** válasza:
25%
30, ha például az exének ilyen pszichopata barátnője van mint te, aki irigyli mások boldogságát, és véletlenül sem javasol megoldást, csak rombol, akkor mondjuk nem csoda hogy ilyenek vannak. Aranyat ér egy ilyen barátnő, ismerős, netes megmondóember.... egy ilyen nő mint te aki már vagy 3 napja folyamatosan önti magából ezeket a kommenteket mindenhová, és terjeszti a téveszméit.
2023. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 A kérdező kommentje:

32-es pacsi !

Teljesen egyetértek veled !

Mérgező emberek , hihetetlen hogy itt élik ki magukat !

De én vagyok a nagyképű pökhendi stb …🙃🙃🙃🙃

2023. febr. 2. 16:51
 34/75 A kérdező kommentje:

28

Igen nyilván ingerülten kerdeztem hogy van-e meg valami !

Én sosem káromkodom vagy beszélek csúnyán , csak néha megsértődök vagy ingerülten szólok !

Az én szám olyan szavakat mint amit itt te vagy a másik te leírt azokat nem hagy el !

2023. febr. 2. 16:54
 35/75 anonim ***** válasza:
76%

"És egyébként valakinek azt mondani hogy lusta az nem ad okot szakításra !"


Persze, hogy nem HA EGYSZER/KÉTSZER mondtad, vagy mit tudom én inkább egyedül voltál, szerettél volna lenni mert stresszes helyzetben voltál, mondhatni ellökted magadtól. Ő meg csak tűrt és tűrt.

Azért tényleg nem mindegy, hogy mi vezetett idáig és hogy vársz el tanácsot vagy véleményt, ha nem írsz le infókat amik fontosak? Nem értem.

2023. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:

30

Nem az exem !

És tudom mit érzett , ha nem így lenne akkor nem próbálnám helyre hozni !

Szerencsére ő nem olyan gonosz ember mint te !

2023. febr. 2. 16:56
 37/75 A kérdező kommentje:

35

Szerintem nagyon nagyon sok infót leírtam , azt is hogy ingerültebben szóltam hozza vagy megsértődtem , és végül ennyi volt amit leírtam mert én nem karomkodom nem ordítok stb !

2023. febr. 2. 16:58
 38/75 anonim ***** válasza:
80%

#35:

Pedig faék egyszerű: leírta, hogy rendszeresen rajta vezette le a problémákat. A barátnője pedig egész biztosan nem egyszer szólt emiatt. Sose érdekelte. Ugyanúgy folytatta, mert azt hitte, hogy megteheti, neki szabad, szereti annyira a nője, hogy ezt iS lenyeli. A nőben meg gyűlt, gyűlt, és egy szép napon, mikor neki is összejöhetett pár probléma, egyszerűen besokallt és elment.

Most már az üzeneteit se olvassa.


A kérdező nem tudta megbecsülni. Majd megteszi más.

Nézd, méregzsák, itt tudod nyomni a piros kezét! ↘️↘️↘️↘️

2023. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:

38

Te leirhatatlanul beteg vagy 🙁

2023. febr. 2. 17:06
 40/75 anonim ***** válasza:
79%

#39:

Nem Tibor a keresztneved, ugye?

😱😂

2023. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!