Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
36%

16, 17, leírnátok az előzményeiteket? Kíváncsi vagyok hogy működnek az ilyen emberek. Hogy pl rokonoddal, exeddel, osztálytárssal megy ez az örök harc amit ilyenkor ide kiprojektáltok?

Vagy honnan vannak a tapasztalataitok amik alapján véleményt alkottok minimális infóból?


Meg hogy mi mozivál, pl, a kérdező érezze magát szarul, ti meg jól, vagy megvédeni a kérdező barátnőjét, vagy magatokat fényezni, vagy elképzeled hogy az ott az anyád apád tesód exed, és akkor őneki mész itt neki, vagy hogy? Vagy youtube fotelpszichológiai ismeretek?

2023. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

17

Ilyen szavakat én nem használok !

És egyébként valakinek azt mondani hogy lusta az nem ad okot szakításra !

Akkor kb mindenki egyedülálló lenne !

Egyébként annyi volt hogy odajött és kérdezett valamit ,válaszoltam de épp Zoomban voltunk és ott állt kérdeztem : van mèg valami ?

És akkor kiabált rám hogy ne rajtam vezessem le a munkahelyi gondokat !

2023. febr. 2. 16:40
 23/75 anonim ***** válasza:
25%
És azelőtt még idegbeteg voltál, miket mondtál neki? Mert az a van még valami olyan betelt a pohár.
2023. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

20

Hagy nevessek már akkor amikor szeretnek !

És egyébként válaszoltam 🙃

2023. febr. 2. 16:42
 25/75 anonim ***** válasza:
0%
21 ne légy kíváncsi... Annyit írtam, HOGY HA =FELTÉTELES MÓD! Nem kijelentoben írtam úgyhogy nyugodj le. :)
2023. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

23

Ennyi volt !

2023. febr. 2. 16:43
 27/75 A kérdező kommentje:
21 nagyon érezhető hogy megbántott személyek és most rajtam vezetik le ami engem cseppet sem zavar , jól esik ilyet is olvasni !
2023. febr. 2. 16:44
 28/75 anonim ***** válasza:
30%
25 Betalált? Miért nem lehet elmondani? Mondjad már tuti van valami gáz veled.
2023. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok"


Nekem nem úgy tűnik. Csak érdekel, hogy megbocsajhato-e ahogy viselkedtel. Elvégre erről szól a kérdés.

2023. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
83%

A kommentjeid alapján alapból pökhendi és lekezelő a stílusod, és egyáltalán nem bírod a kritikát. Elhiszem, hogy neked egyedül az a válasz tetszik, hogy nincs azzal semmi baj, ha azon töltöd ki a mérged, aki szeret és a közeledben van, akkor se gáz, ha köze sincs hozzá. De a valóságban meg mégse akar látni a csajod, akit ideje lesz úgy emlegetni, hogy az exed.

Nem lehet végtelenségig bántani senkit. Főleg nem úgy, hogy közben ne múljon el a szerelem.

A legutolsó beszólásod volt az a bizonyos utolsó csepp, amivel betelt a pohár. Teljesen mindegy, hogy te belátod-e, hogy miben és mekkorát hibáztál. Csak az számít, hogy az exed mit érzett, amikor úgy döntött, hogy elhagy.

2023. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!