Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm egy nagy veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm egy nagy veszekedés után nem keres , az szakítást jelent ?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentő stresszes életmódot élek a munkám miatt, és néha ok nélkül, mikor hatalmas stressz nehezedik rám, kicsit ingerültebben szólok hozzá, vagy olyan miatt rá szólok és bántom vagy durcázok,ami igazából a saját hülyeségem ,és sajnos néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !

Utána persze írtam és egész este hívtam , jó ideig nem is válaszolt aztán annyit írt hogy ne zaklassam, hagyjam most !

Azóta semmi !

Tegnap bocsánatot kertem tőle , amire annyi volt a válasza , hogy érti és megérti,csak állandóan ez van !

Válaszoltam neki ,de el sem olvassa!

Ma felmondtam a munkahelyen , nem er ennyit az egész , rettentő stresszben vagyok, a főnököm egy vadbarom és konkrétan terrorban élünk !

Tudom nem szép dolog rajta levezetni , nem is akartam , de egyszerűen ott van és rajta csattan!

Nem szeretném elveszíteni , de felek már teljesen elrontottam !


2023. febr. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
37%

Én is a munka plusz tanulás miatt voltam stresszes, párom is, de csak engem szidott miatta.

Sajnos ilyenkor a leggyengébb láncszem kiesik, ha a másik erősebb, neked kell elvinned a balhét. Remélem megértő lesz, mert a stressz bárkit tönkre tud tenni, még a 6-ost is, csak ő még nem élt át ilyet valószínű el van kényeztetve.

2023. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
67%

Nem a munkahelyed (volt) a gond, hanem te. Nem egyszer borultak ki, hanem rendszeresen rajta vezetted le a feszkót. Legközelebb családi gond lesz, anyagi probléma, összevesztél valakivel, dugóba kerültél, stb, és ugyanúgy rajta fogod levezetni, mert ő ott van. Nem fogsz tudni megváltozni. Az 1000%, hogy ő már nem egyszer szólt emiatt, és te egész idáig nem változtattál semmin. Most nála betelt a pohár, de végleg. Nagyon helyesen! Ilyen ember mellett nem lehet kibírni.

A következő csajod is ott fog hagyni emiatt. Lehet, hogy még hamarabb.

Itt egy kis könyörgés nem lesz elég, ha nem változol meg gyökeresen. De ha a csajod esetleg ad egy esélyt, akkor kezdjétek az egészet nulláról! Újra kell tanulnod a kapcsolatot, különben ugyanitt fogod folytatni két hét múlva. Randiztatok, udvarolj, beszélgessetek minél többet, és fokozatosan halajd. Mint egy új nővel.

De a helyedben nagy reményt nem fűznék hozzá, hogy még egyszer szóbaáll veled.

2023. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
75%
10es komment, a kérdező válaszol saját magának. Ilyenkor mit érez? :D
2023. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:

Kedvesem, soha nem voltak gondok,csak mióta új főnök van,mint ahogy ezt fentebb írtam !

És igen nyilván az egész kapcsolatot újra kell kezdeni új alapokra helyezni de azért ezt a stílust én sem engedtem meg veled szembe , nem tudom mi a gondod , de itt egy férfi aki belátja a hibáját és tesz ellene,ennek ellenére te úgy beszélsz velem mintha ugyanezt élned éppen át és rajtam töltöd le vagy nem tudom, lehet alapból is ilyen a stílusod !

2023. febr. 2. 16:00
 15/75 A kérdező kommentje:

13

Hol válaszoltam magamnak ?

2023. febr. 2. 16:01
 16/75 anonim ***** válasza:
36%
Ha annyira jót akarnál neki, hagynád, hogy normális férfival legyen.
2023. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
49%

"néhány napja is sikerült beszólni neki,amire az volt a reakció hogy rám förmedt, hogy nem ő tehet arról , hogy nekem szar a munkám és elment !"


Mit szóltál be neki, hogy elment? Mert ha lekurváztad, lelustáztad és hasonlók akkor hülye lenne megbocsájtani neked és tényleg inkább békén hagyhatnád. Nem érdemled ilyen esetben meg őt, nem becsülted meg, a munkát rég otthagyhattad volna, de te most kaptál észbe csak....Remélem így gondolja, érzi a barátnőd:

"It's just too little too late

A little too wrong, and I can't wait

But you know all the right things to say

You know it's just too little too late

You say you dream of my face

But you don't like me, you just like the chase

To be real, it doesn't matter anyway

You know it's just too little too late."


[link]

2023. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:

16-os hihetetlen vagy !

Komolyan 😅

2023. febr. 2. 16:34
 19/75 A kérdező kommentje:

11

Nem tudom mit el át a 6-os de rettentő stílusa van !

2023. febr. 2. 16:35
 20/75 anonim ***** válasza:
100%

Te ne rohogjel hanem válaszolj inkább, ki vagy akadva, de még nem válaszoltál, azért mert igaza van, mi?


"Mit szóltál be neki, hogy elment?"


Mi a válasz?^^

2023. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!