Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Mindenképp megtartom a babát, szerintem ezzel rosszat nem cselekszem. Szép napot nektek
2023. máj. 4. 13:41
 12/66 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan nem értem minek tetted fel a kérdést, ha nincs semmilyen érdemi dolog mögötte. Menj fel valami baba mama fórumra aztán ott ellátnak jótanácsokkal meg gratulálnak sőt lehet hogy a kis buksidat is megsimizik.

Ha tetszik ha nem ezt a gyereket egyedül fogod nevelni. Pont. De látom az öntudatod nagyobb mint az eszed. Én meg csak a gyereket sajnálom...

2023. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem akartal gyereket vetesd el!!! Gyerek issza majd meg a levet a te buta dontesednek.. .
2023. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
70%

Szívás! Tipikus példája annak, hogy milyen az, amikor rossz a sorrend.

Tudom-tudom ilyenkor szoktak jönni a hőbörgős szabadelvűek, akik azzal „érvelnek”, hogy: „Nekik nehogy már bárki is megmondja, hogy ők kivel és mikortól fekszenek össze, mert csak!”

De basszus! Régen az véletlen szokás lehetett, hogy először házasság és csak utána gyerek?

Gratula anyukának, gratula az apukának, és gratula a szüleiknek is!

Mit tudtok csinálni? Hááát… most írhatnám azt, hogy instant házasság, de szerintem így annak nincs nagyon értelme. :)

2023. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
75%

Én azt gondolom ha adott esetben egyedül is tudod vállalni ezt a gyereket, akkor tartsd meg. 28 éves vagy, épp már nem gyerek. Azt meg nem tudni hogy a férfi ki tart-e mellettetek vagy sem.

Végülis sok férfi most az elején azt mondta volna egy szexkapcsolatnál, hogy vetessétek el, ő nem szeretné.

De te ismered őt, és azt hogy milyen ember.

Mi azt sem tudhatjuk hogy ti miért nem akartatok komolyabb kapcsolatot egymástól.

Egy kivülálló ebben nem nagyon fog tudni, jó tanácsot adni.

A lényeg hogy úgy vállald be a kisbabát, hogy egyedül se legyél nagy sz@rban ha úgy adódik. Tehát legyen család stb, aki tud segíteni ha úgy van. :)

2023. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
71%

Jó látni, hogy jó helyre születnek a gyerekek. Ja nem.

“Hogy születtem, anyu?”

“Egy barátság extrákkalból.” (te jó isten, milyen kifejezés ez…)

2023. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Tudom egyedül is vállalni ha kell. Szüleim testvéreim barátaim segítenek. Ő pedig aztmondta ne vetessük el, mert ennek valamiért így kellett lennie. Köszönöm annak aki mormális választ tudott adni. Szerintem az se biztos hogy ha valaki házasságba szül, hogy nem egyedül neveli fel......... Látom a körülöttem lévőket. Én legalább tisztában vagyok vele.
2023. máj. 4. 13:55
 18/66 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos egyre több az olyan kapcsolat ahol szétmennek gyerek után a felek. Amióta meg van babaváró, azóta rengeteg egyedülálló anyuka lett.

Őszintén szólva tipikus eset lesz az, ha elhagy a pasi, ez bevett módszer sajnos és egyre több ilyen van, és volt is. Az én szüleim is szétmentek sajnos születésem után 5-6 évvel, nagyon ott kell lenned fejben egy gyereknél, hogy megfelelő hátteret tudj neki biztosítani lelkileg, és anyagilag is.

Nem olcsó egy gyerek, egyedül nagyon nehéz finanszírozni, lelkileg is megterhelő, de nagyon veszélyes és kiszolgáltatott helyzetben leszek, mert te ott szoptatod a babát, mozdulni nem tudsz mellőle, gondol egyet a pasi, le lép.


Na itt jön a kellemetlen része, mész szülőkhöz, remélem még vannak, mert dolgozni nem fogsz tudni 3 évig kb, utána sem áll meg az élet....


Mit mondjak, lehet elfogultak itt, de amit írtam fentebb az igaz, rengeteg az elvált szülő.

2023. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
18%
Lehet beled szeretet es szeretne hogy valqmi ossze kosson benneteket..
2023. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
69%
Nem a kérdés hanem te vagy a hülye! Ide nem illik baba ember!
2023. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!