Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látszik, te nem is gondoltál gyerek jövőjére :)
2023. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
73%
Én biztosan nem tartanám meg.Lehet most szörnyetegnek tartanak majd,de ezzel a gyerek és a te életed is tönkremehet.Ez a fickó aki felcsinált nem lesz ott a gyereknevelésnél,inkább lelép és erre eléggé nagy az esély.A gyerek nem normális családban nő fel.Lehet,hogy a barátaid,családod segít,mi lesz akkor ha senki se tud segíteni?Gondold át ezt a döntést alaposan.
2023. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
77%

Ja, a pasi könnyen mondja, hogy ennek így kellett lennie.😂 Nem ő szakítja meg a munkáját, nem ő fog éjjelente fent lenni. Nem neki lesz probléma az oviban, ha kéthetente beteg a gyerek és nem tudsz dolgozni menni. Nem neki lesz probléma, hogy egy normális párkapcsolatod se biztos, hogy lesz. Itt te fogsz szívni, ő meg élheti világát. Anyukád lehet segíteni fog, de a barátaidra ne nagyon számíts.

Üdv., egy 2 gyerekes anya, akinek apával karöltve se könnyű, egyedül ezt biztos nem vállaltam volna.

2023. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
82%

40-nek

Senki sem írta itt magáról, hogy tökéletes lenne, de azért a védekezés nélküli szex nagyon nem a kicsi hiba kategória, hanem a bazi nagy felelőtlenség.

2023. máj. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
44%

44. Egyértelműen az, de ha már így is történt, nem kellene ennyire túl dramatizálni.

Lehet mindenkinek véleménye, de azt nem így kellene megosztani.

Elég lett volna annyit írni itt sok embernek, hogy "én nem tartanám meg a babát, mert szerintem egy ilyen kapcsolatból ne számíts semmi jóra".

Viszont itt sok kérdésnél, az amúgy is földön fetrengő emberbe, még belerúgnak kettőt, hogy azért biztos legyen a hatás.

Miért jó ez bárkinek is?

2023. máj. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
21%

Ja és a védekezés nélküli szexről meg csak annyit, hogy nem nagyon akad olyan nő, akinek ne csúszott volna be, 1-1 ilyen alkalom az életében.

Persze azzal egyetértek én is, hogy egy szexkapcsolatnál, jobban kellett volna erre figyelni..de már így alakult. Utólag kár okoskodni, és a kérdés sem erre irányult.

Neki ez épp elég nagy tanulólecke lesz, bárhogy is dönt a végén.

2023. máj. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
63%
De miért egy gyermektelen nő ossza itt az észt? Fogalmad sincs ezek szerint arról, milyen egy várandósság, milyen egy kisbabával. Még a jól működő házasságokat is meg tudja cincálni egy újszülött, és kikészülnek mentálisan és fizikálisan is a felek.
2023. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
39%

Jesszus,ne tiporjátok azért már ennyire földbe a kérdezőt.

Valóban felelőtlenség babát vállalni így,de maradjunk már emberek.

Nem miatta tartunk itt ahol,hanem miattatok,mert ennyire gyász nép a magyar,csak ócsárolni tud ha nem tetszik neki valami.Fordított helyzetben lennétek,nektek hogyan esne ez az egész? Jó szarul!

2023. máj. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
31%

Valóban nincs fogalmam róla mivel jár egy gyerek így hogy nincs, de ha én is ennyire kattant és rosszindulatú leszek gyerek szülés után mint itt sokan ahogy látjuk, akkor inkább nem is kérek belőle köszönöm szépen! :D

Kérdező te pedig dönts úgy, ahogy te jónak látod, a te életed! Nem lesz a te gyereked akkor se kevesebb, ha egyedül fogod felnevelni.

2023. máj. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Erre már csak annyit reagálnék, hogy tudom hogy mit vállalok, hogy egyedül fogom nevelni, és hogy nehéz lesz. Aki a férjének szül, az az álom világot ringatja, majd amikor hoppon marad mert a nagyra becsült férj is lelép a g*cibe akkor lesz csupa depresszió, és tehetetlen mert jajjj egyedül vagyok! Az pedig hogx hányan írjátok le hogy milyen borzasztó nehéz gyerekkel az élet, kezdhetném én is a kritikát hogy kiért szülted, miért nem gondoltad végig! Erősebb vagyok mint ti, és megfogom csinálni EGYEDÜL! Éljétek tovább a dög unalmas életetek, és használjátok ki ameddig az ember mellettetek van, mert ő is leléphet bármikor... Senki nem olyan szegény hogy ne tudjon ígérni! Az meg hogy nem lesz többet normális párkapcsolatom nem hinném. Nők ezrei kezdik újra az életüket 1-2-3 gyerekkel is új kapcsolatban, boldogabban mint valaha! Köszönöm a sok okosságot, megint csak rájöttem hogy az ember a legnagyobb állat!
2023. máj. 5. 07:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!