Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
77%
Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy óriási felelőtlenség amit csinálsz, de hajrá, ha így érzed. Elég valószínű hogy a tipikus forgatókönyv fog lejátszódni. Igen, most még lelkes, így kellett történnie, mindennek oka van blabla. De majd ha jönnek a gyerekkel járó nyűgök, akkor úgy ott fog hagyni mint a pinty, mert konkrétan semmi kötelezettsége nem lesz - apaságit azért nem ártana ha tenne legalább. Ez a közösen nevelés meg szép és jó, vagy annak hangzik, de külön háztartásban úgy hogy igazából egymással sincs és nem is volt soha szoros kapcsolatotok, kész logisztikai hadművelet lesz.
2023. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
65%
Hát én így biztosan nem vállaltam volna gyereket. Nekem fontos, hogy az gyerek apja iránt minimum szerelmet érezzek. Ha te nem érzel se szerelmet, nem is kötődsz hozzá, és ő se hozzád, akkor készülj fel, hogy te egy egyedülálló anya leszel nemsokára. Állandóan fáradt leszel, nem lesz időd magadra, 1 évesen adod bölcsibe, mert dolgoznod kell stb. Lehet segítséged se sok lesz. Randizni nem lesz lehetetlen így, de sajnos a férfiak többsége instant elutasítja a gyerekes nőket. Akarod te ezt így? Tényleg? Gondold át ezt, hogy mennyire akarod elbszni az életedet!
2023. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
74%

Azt írja, így kellett lennie 🤣🤣🤣 anyám, nem bírom.

Azért lett így, mert vagy nem vagy nem jól vedekeztetek. Mégis mire számít az ember ilyenkor? Plazma tévére? Mintha tok véletlen sikerült volna be :D istenem es az ilyen emberek szaporodnak…

2023. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
54%
Kell a baba váro... a 10 millio mi??
2023. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
66%
Na most akkor tudod egyedül vállalni vagy csak baráti és szülői segítséggel?
2023. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván azért nem védekeztetek, mert számítottál arra, hogy egyszer becsúszhat a baba. Most miért vagy meglepve? Nyilván átgondoltad, hogy ilyenkor mit figsz csinálni, így most tartsd magad ahhoz a tervhez.
2023. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
72%
Jaaaj... Mekkora öntudat 😂majd anyuék meg a barátok segítenek. 28 évesen már amúgy is benne vagy a korban mi? Kellett az a gyerek. Mindegy hogy nincs rendes családja mindegy hogy apuka záros időn belül le fog lépni, mindegy hogy anyuék nyakára szültél.. A lényeg hogy VAN. Mert így kellett lennie. 🤦 De persze mi vagyunk az idióták...
2023. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
86%

#14: Én elég durván szabadelvű vagyok, és bár a magam részéről házasság-párti vagyok, nem tartom ördögtől valónak a házasság nélküli családokat sem.

De!

Azt, hogy valaki tök felelőtlen módon viselkedik, az szerintem egy liberális értékrendje szerint sem jó dolog. Dugjon nyugodtan az ember komoly kapcsolat, de akár szerelem nélkül is, csak akkor húzza fel a pasas azt a rohadt kotont, vagy bármi más megbízható módon védekezzenek. Ja, hogy finnyás a pasas, és nem akar gumit húzni? Akkor meg kell mondani neki, hogy akkor nincs szex. Max. orál. Aztán ha nem tetszik neki, akkor legfeljebb nem fogja széttenni a lábát egy baromnak. Mennyi problémától megszabadult volna...

2023. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
Szóval kezdjük ott hogy SAJÁT lakásom van, amit nem sokan mondhatnak el ennyi idősen, és egyedül értem el. Havi 500at megkeresek, nem erre gondoltam hogy segítenek! De szerintem a családba született gyerek mellé is megy a nagymama segíteni ha kell. Kívánok mindenkinek ugyan annyi jót amennyi benne lakozik. És ne felejtsétek el, ti is, gyernekeitek is, barátaitok is kerülhetnek még ilyen helyzetben. Jobb helyen lesz nálam egy gyerek ha egyedül is kell felnevelnem, ami szerintem nem az ördögtől való dolog, mint ilyen bunkó embereknél mint itt ti legtöbben. Remélem ti sem szaporodtok! ;)
2023. máj. 4. 15:11
 30/66 anonim ***** válasza:
69%
Jó mentalitást fogsz továbbadni, nincs elég szar állapotban ez a társadalom 😀
2023. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!