Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó mondatodban teljesen igazad van. Nyakra-főre szaporodik.
2023. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
33%

Erős vagy, csajszi! Mondd meg nekik, küldj el mindenkit a ge*ibe, aki beszól!

Amúgy tényleg leszarná mindenki mit vergődsz itt össze, csak hát egy új életet készülsz a világra hozni.

2023. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
70%

50

Te élsz alom világban. Tudod, egy házasságban (pláne ha tényleg jó is), azért nagyobb eséllyel benne van a pakliban, hogy nem egyedül neveli fel a gyereket a no, de nálad erre esély sincs, hogyne így alakuljon.

Nézz korbe. Sok férfit valóban nem zavar, ha a nőnek gyermeke van egészen addig, amíg az a gyerek már nagyjából önellátó, nem kell hozni vinni, pelenkazni, jatszani vele. Ez kb általános iskola felső tagozat, tehát olyan 12-13 év. Addig nagyon kevesen lesznek azok, akik nem csak a szexet fogjak látni benned.

De rendben van, te mindent mindenkinél jobban tudsz és erősebb vagy és amúgy is szar életünk van.

Nem kívánok semmi rosszat, annyit, hogy lásd reálisan a helyzetedet és aszerint dönts.

2023. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
15%

Nos, engem a gyerek nem zavar, nyugodtan tartsd meg ha szeretnél gyereket. :)


Viszont a szeretek szexelni rész felkeltette az érdeklődésem, erről beszélgethetnénk... Terhesebb úgyse lehetsz. ;)

2023. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
74%
Gondoltam hogy provokativ kerdes.. tuti kamu valami notol..
2023. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
74%

Jesus Christ. Itt nem azzal van a baj, hogy mit vállalsz, hanem hogy KIT. Egy emberi életet.

Úgyhogy tessék mentálisan is felkészülni rá, és összekapni magadat. Amíg kommenteken képes vagy így fentakadni, addig gondolkozz el mennyire vagy érett.


Egy gyereknél telibe nem mások véleménye számít, hogy ki mit gondol, működhet-e, hanem ha hoztál egy döntést , hogy megtartod, akkor oda kéne koncentrálnod nem gyakorira kiírni, hogy vannak-e csoda sztorik.


Eszem megáll. Egy gyerek nem házból, pénzből áll, bár fontos része hogy tudjad anyagilag biztosítani neki, ami kell, mintúgy pedig ÉRTÉKRENDILEG.

2023. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
81%
Így nem fogsz kelleni egy normáilis pasinak se
2023. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
35%
Igazán tükörbe nézhetnétek.A saját nyomorotokat nem itt kell ám kiélni.Az hogy ti elkúrtátok,az a ti problémátok..anno kellett volna odafigyelni,nem most..mást piszkálni.
2023. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
80%

"16 éves korom óta dolgozom, spórolok, van jogsim, érettségim, 3 szakmám..."

Csak épp elviselhető természeted, és gerinced nincs.

2023. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
80%

"az meg szerintem nem baj hogy szeretek szexelni"

Egyáltalán nem baj.

A védekezést mellőzni egy komolytalan kapcsolatocskában viszont annál nagyobb baj.

2023. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!