Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
51%
Màr most undorító és kiállhatatlan vagy, mi lesz a következő 9 hónap alatt. 😂
2023. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Semmi baj a mentalitásommal. 16 éves korom óta dolgozom, spórolok, van jogsim, érettségim, 3 szakmám... Tiszta rendezett becsületes nő vagyok, az meg szerintem nem baj hogy szeretek szexelni, és szerintem az sem hogy az ebből adott gyereket szeretném megtartani. Én csak egy k*rva kérdést tettem fel, hogy ne adj isten ha más is járt így mi lett a vége?? Tényleg szörnyű ember vagyok :)
2023. máj. 4. 15:17
 33/66 anonim ***** válasza:
75%

Az égvilágon semmi sem

köt össze titeket,csak néha egy numera.

Szerinted mégis mi fog ebből az egészből kisülni?


Megsúgom,az első adandó alkalommal le fog lépni és egyedül maradsz a babával!

2023. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
70%

Hányinger emberek azok, akik rávilágítanak, hogy kurvára nem optimális körülmények közé csöppen egy baba? Ne saját magad érdekét nézd már, hanem a gyerekét. Nem szeretik egymást a szülei, csak basztak egy jót (tudom többet). Szerinted ez nem lesz kihatással az életére?

Abban mondjuk igazad van, hogy egy most harmonikusnak tűnő házasság sem garancia semmire. De valljuk be, ott már van egy alap, ami biztonságot adhat egy gyereknek. Természetesen semmi sem biztos, ott is lehet válás. De gondolom érzed a kiindulópontok közötti különbséget.

2023. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
71%

Aham,mi vagyunk az idióták!


Ki nem védekezik egy szexkapcsolatban?


Ezen gondolkozz el inkább!

2023. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem miért kell a kérdezőt bantani,mert megtarta a gyereket.Nem lessz rosszabb dolga,mintha egy szar házasságba születne.Akármi lehet.A gyereknek jó kapcsolata lehet mindkét szülővel,anyagilag vállalható.A nagy szerelemnek indult házasságok is elmúlhatnak a gyerek születése után.
2023. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
37%
ha van eszed, vetesd el...
2023. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
74%

Nem állítom, hogy optimális helyzet, de vannak még csodák....

N

2023. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
62%

Itt te vagy a hányinger :D

Mindenkit lenézed, akik megmondják a tutit :D

Gyerek apa nélkül fog felnőni :D Az aztán qrva szép élet, csak szólok, hogy gyereknevelés sem egyszerű :)

2023. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
59%

Úristen emberek, kapjatok már észhez. Miért kell megütni ezt a hangnemet, meg itt "ócsárolni" a kérdezőt?

Nem érzitek ezt túlzásnak?

Bizonyára nem így tervezte ő sem, de ha már így alakult és ő tudja vállalni a gyereket, akár egyedül is, akkor miért kell szapulni őt?

Ha 17 éves lenne mondjuk megérteném, de egy felnőtt nőröl beszélünk. És ő úgy döntött megszüli ezt a gyereket, ha el akarná vetetni akkor meg azért szidnátok, hogy jajj egy életet kioltasz stb?

Hagyjuk már ezt.

Jó tudni hogy itt ennyi tökéletes ember van, aki eddig egész életében mindent tökéletesen csinált.

Mondom ezt úgy hogy én egy tőle idősebb, gyermektelen nő vagyok.

Kicsit nézzen már mindenki jobban magába. ;)

2023. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!