Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkalból, baba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkalból, baba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, barátom, nem is tudom minek nevezzem, fél éve szexuális kapcsolat van köztünk. Az elejétől kezdve egyikünk sem akar(t) semmi komolyat a másiktól, talán pici érzések vannak, de ha 2 hétig nem találkozunk sem dől össze a világ egyikünknek sem. Úgy alakult hogy 3 napja pozitívat teszteltem, leültünk, megbeszéltük hogy ha már így alakult, megtartjuk a babát mindenképp, és felneveljük. Tudom hülye kérdés, de fordulhat ez jóra? Lehetséges hogy össze hozzonk minket ez a kisbaba, vagy inkább majd eltaszít? Kicsit félek ettől a helyzettől... 😬 Tudom hogy felelőtlenek voltunk, de már nem csinálhatjuk vissza. Valakinek hasonló??

2023. máj. 4. 13:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
De sok itt az erkölcsi tanácsadó. Csak azt felejtitek el hogy minnél szentebb annál beljebb. Lehet ócsárólni hogy milyen a természetem ha egyből támadtok! Csak gondoljatok bele hogy akár a gyereketek is járhat majd így, remélem ugyan ez lesz a szöveg neki is.. ;) na tényleg befejeztem. Ez az oldal egy trágya. Itt vagy az osztást kapja az ember, vagy a szex felkéréseket! Azon meg csak reménykedem hogy tudtok este aludni mert szülök magamnak egy gyereket!
2023. máj. 5. 19:39
 62/66 anonim ***** válasza:
76%
🤡😀
2023. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
69%
Jajj már. Ne játszd az agyadat! Attól, hogy töröltetted a kommentemet, még troll vagy. Nagyon béna ràadásul.
2023. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
77%

Ott fog hagyni a .csába, és tök megértem.


Bár azt nem, miért deorgál a hü...lyénének felhúzni a péniszére egy óvszert.

2023. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi retek elb.ott életű válaszoló van itt...


Én ismerek olyat hogy egyéjszakásból összeházasodtak. A nőcinek már volt egy lánya, azóta csináltak neki 3 tesót. Pedig az a nő komolyan elviselhetetlen.

Nekem a kérdező nem tűnt annak.

2023. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
20%

Nekem csak az a furcsa, hogy aki a pasi tiltakozása ellenére megtartja, azt nem b@@sztatják. A kérdezőék közösen döntöttek így. Hogy mi lesz belőle, majd az idő eldönti.

N

2023. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!