Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a luxusprosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a luxusprosti a Hamis gyönyör című könyvben? állítólag egy magyar celeb-modell története.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 A kérdező kommentje:

Tökéletesen egyetértek veled! Szerintem az összes, celebnek, és modellnek titulált üresfejű ott van a sorban. Lehet, h nem pont róla írták a könyvet, de mindegyik ezzel egészíti ki a keresetét. Nem tudom elképzelni, h az interjúkból, villantásokból annyi pénzt tudnának keresni, amiből ennyi mindenre futja.

Az őket igénybe vevő férfiak engem is érdekelnének! Szerintem lenne meglepődés, biztos akadna olyan, akiről (akikről) nem is feltételeznénk.....

2010. okt. 27. 14:08
 12/129 anonim válasza:
84%
Vagy talán Keleti Györgyi...csak egy tipp... szerintem Kelemen Annácska ahhoz is buta, hogy erről beszéljen...
2010. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 fotucsok válasza:
96%
én is tegnap megrendeltem, ma meg is jött, de egyben megjelent az Alexandrában is. Nem is tudtam, de ha a neten rendelem meg, és a helyi Alexandrába kérem a szállítást, akkor a kedvezményes áron hozzák postaköltség nélkül,így több száz forinttal olcsóbban hoztam el. tök jó!
2010. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező! Köszönöm az egyetértést! Tudnék olyan magyar híres férfit mondani, akiről ha kiderülne amit én (is) tudok akkor fogná a szépen felépített kis "lufi" életét és úgy elköltözne ebből az országból, hogy hírét se hallanánk többet. Az egy dolog, hogy a karrierje tönkremenne de kiszekálnák ebből az országból.(Nagyon sokan nem gondolnák róla, hogy nappal dolgozó "normális" ember a kis családi életével együtt, este meg fiatal fiúkat szed fel lebujokban, de nem mondhatok többet erről, nem célom tönkretenni őt). Azt mondta a könyvet író hölgy, hogy több igazság van a bulvár lapokban, mint az a kép amit a híres emberek magukról mutatnak.
2010. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim válasza:
96%

Szerintem Ambrus Mercédesz...kicsit sok a hasonloság a könyvet író hölgy részletei és az alábbi cikksorozatban lévő történetek között, és még az is nagyon egybe vág...hogy 1000 euro/óra a tarifa... szerintetek?


[link]

2010. okt. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 A kérdező kommentje:

Szerintem nem Ambrus Mercédesz. Róla azért köztudott, ill látszik h k.rva.

Keleti györgyiről szintén köztudott, h k.rválkodásból keresi a kenyerét, ill. folyamatban van egy pere lányok kiközvetítése miatt (Olaszo.-ba vitték ki a modell, szépségkirálynő..stb lányokat)

A könyv írója azt nyilatkozta, hogy a "hölgyről" nem gondolná senki, h ebből él. Nekem ebből az jön le, hogy annyira nagyon ribancos megjelenése nem lehet.

Bódi, Zimány, Dundika, Debreceni Zita, Kustánczi Lia... szerintem az ő köreikből lehet vmelyik.


Elég sok olyan közismert személyiség van, akiről, ha sok minden kiderülne, szerintem kifutnának az országból, vagy legalábbis elveszítenék az általuk felépített közmegítélést. Itt főként ismert színészekre, tévés személyiségekre gondolok, akik a férfik létükre a fiatal fiúkat részesítik előnyben...

2010. okt. 29. 10:34
 17/129 A kérdező kommentje:
Labancz Lilla? Esetleg?
2010. okt. 29. 10:37
 18/129 joog válasza:
68%

A történet kilencven százaléka valóságos, tíz százalék van kiszínezve,szerdán délelött a morning show-ba volt a könyv írója szerintem felesleges találgani hogy ki ki lehet a könyveb én elolvastam a személy leirások el vannak ferditve hogy ne ismerjen fel az olvasó senkit a sztori ami igaz de ott is mára helyszinek el vannak torzitva hogy még abbol se lehessen tudni semmit .

egyébként szerintem nagyon jó a könyv és eléggé elgondolkodtató ! Én konkrétan láttam már két "celeb" lánykát és egy ismert "celeb" pasit 3 nap két éjszakát eltölteni egy szállodába ahonna jószerivel kis sem mozdultak onnan de még a szobából sem . azt nem kell mondanom hogy mi is volt ott 2 napig :):) ez van gyereke ha én vagy ti is megtehetnétek ezt anyagilag ugyan ezt csinálnátok semmivel sem lennénk különbek ez nyugottan bevalhatja mindenki magának !!!!!!!!!!!

2010. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 anonim ***** válasza:
97%

Most olvastam el a könyvet. Az Alexandrában előttem egy idősebb nő, utánam egy középkorú férfi is ezt vette. Az elárusító csajok azt mondták, hogy már kiolvasták.

Nem tudom kinek ugrott még be a könyvről Coelho 11 perce, de nekem kissé arra hajazott a történet, csak éppen a magyar valóság volt az alap.

Arra ne számítson senki, hogy a főszereplő és a többi ember külseje egyezik a valósággal, mert ahogy már utaltak rá itt többen az írónő a külsőt és a helyszíneket megváltozatta.

Néhol szinte giccses fordulatok voltak: pl.úgy szeretkeztek, mintha nem lenne holnap...de volt, hogy a hányinger kerülgetett, mert véleményem szerint az írónőnek nagyon jól érzékeltető stílusa van.

Persze tippelni lehet a prosti kilétére, hiszen pl. leírja, hogy csak érettségije van és, fiatalabb korában gazdag támogatókkal futott pl. Bódi, de én mégis azt gondolom, hogy egy kevésbé ismert lányról van szó. Talán mindegy is.

Nekem a könyv tanulsága az volt, hogy a főhős ateista, egyetlen értékemérője a pénz és fene jó gyomra van. Aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik bátran vágjon neki.

Személyszerint a könyv elolvasása után most annak is örülök, hogy nincs férfi az életemben...

2010. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
89%

Én megrendeltem a könyvet, a polc.hu-ról, és egy olvasásra elolvastam az egészet. Szerintem Bódi Sylvi, Pantinchin Edina szóba sem jöhetnek. Voksán Virág azzal a csúf műszájával, és a közönséges megjelenésével, Kelemen Anne dettó, a közelébe sincs a főszereplőnek. Ha hiteles a leírás, akkor a főszereplő egy gyönyörű nő, lélegzetelállító. Hát ők szerintem nem az a kategória. Hargitai Bea sem az a félelmetes szépség szerintem, de a jellemrajz elég jól illik rá. Viszont nála nem stimmel a családi háttér, mert ő eleve jómódú családból származik, az apja is szokott nyilatkozni róla. Szerintem Zimány Linda, vagy Debreczeni Zita lesz a hunyó, de inkább Debreczeni Zita. Ő igazából semmi különöset nem csinál, mégis luxuséletet él. És ahogy a könyv is írja, a főszereplő a hétköznapi életben olyan arcát mutatja, ami alapján el sem képzelné senki róla, hgy tulajdonképpen mivel is foglalkozik. Zimány Linda szintén elég jól él, viszont szintén semmit sem tesz le az asztalra. Én gondoltam még Kustánczy Liára is. Szóval szerintem ők hárman jöhetnek szóba:

Zimány Linda, Debreczeni Zita, Kustánczi Lia.

2010. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!