Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/247 anonim ***** válasza:
100%

28. Na ez az amit nem értenek a csak szexre vágyó férfiak.

Nőként bármikor leakaszthatunk egy pasit szexre, aki ezért cserébe nem kis luxust nyújt alkalmanként. :)

Én is voltam már szexkapcsolatban, de nyílván olyat választottam, aki nem csak a farkát tette bele.

2023. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/247 A kérdező kommentje:

31#Pont ez a baj ha csak szexet akarunk azért pénzügyi színvonalat kell nyújtani.


Ha meg ingyen akor meg érzelmi odafigyelest hazimunkat kerti munkat szivesegeket vegso soron csak full lehúztok minket férfiakat most őszintén.

Mi hülyék meg mindenbe belemegyunk.ez engem full duhit hogy nem lehet nektek is olyan egyszerű ez mint nekünk hogy szexelunk és kész.



Amúgy nekem lányom van ő is ezt csinálja már ovis korában 😀😀is tőlem edeseget nasolni valót telefont akar hogy játszon vele plusz ha boltban vagyunk játékot vettetne magának.

És ha megkapja akor " jaj de szeretlek apa"+kapom a puszikat


Ha meg nem akor hiszti meg "utalak"

aztán jatsza a fejét fel órát hogy nem beszél velem.😀


Végső soron a nők is hasonló játékot játszanak mikor nagyobbak csak nem puszit adnak hanem egyéb dolgokat ... ezek azok a hülye érzelmi jatekaik amik engem kikeszitenek .

2023. aug. 10. 19:21
 33/247 anonim ***** válasza:
97%
#32: olvasd már vissza magadat, te nyomorult: még szexelni sem tudsz úgy, hogy élvezetet tudjál adni a másiknak, neked ahhoz 10 alkalmas "tanulás" kell, a másik meg azt a részt szenvedje végig? Ugyan mégis miért?
2023. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/247 A kérdező kommentje:

Miért szenvedne végig atol meg úgyis élvezi a nő ha nincs orgazmusa .


Amúgy velem előfordult már bár csak nagyon ritkán hogy párom elvezet el előbb és már fájt volna neki ha tovább csinálom szóval abbahagytuk .

Akor most sírjak hogy nem élveztem el ?? Utána magamnak csináltam aztán kész.😀


Maga a szex is élvezetes nem csak az orgazmus.legalabbis annak kéne lennie

2023. aug. 10. 20:09
 35/247 anonim ***** válasza:
97%

"Miért szenvedne végig atol meg úgyis élvezi a nő ha nincs orgazmusa ."


Nem élvezi.


Te szívesen szexelnél, ha minden alkalommal orgazmus nélkül maradnál???


Most azt mondod, hogy igen, de előbb utóbb megunnád.

2023. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/247 anonim ***** válasza:
97%
#34: annak alapján, amiket itt írsz, te alapjáraton egy önző, figyelmességtől garantáltan mentes szerető vagy. Mégis minek kéne egy ilyen bárkinek is?
2023. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/247 A kérdező kommentje:

még ifjú felnőtt koromban volt hogy egyik lány csak ujjazni és nyalni engedte magát 1 évig jártam hozzá is szóval vegulis férfiként úgyis jó.


Rendkívül izgató volt a csajszi úgyis hogy fizikailag csak ő elvezte vegulis .

Én csak altam a gatyában mint a covek .

Fiatal volt úgyhogy neki megértettem hogy nem akar mást.

2023. aug. 10. 20:27
 38/247 anonim ***** válasza:
98%

"ez engem full duhit hogy nem lehet nektek is olyan egyszerű ez mint nekünk hogy szexelunk és kész."

Elég beteges, ha téged konkrétan dühít, hogy a nők nagy többségének nem felel meg a ürítőtartály funkció. Aki ilyen szinten tárgyiasítja a nőket és még ő van felháborodva, hogy most ugyan miért nem jó nekik, ha néha megdugják őket, aztán csókolom, azt jobb messziről elkerülni.

Amúgy normális férfinek sem ilyen egyszerű, ugyanis ők is vágynak egy társra, akivel kölcsönösen számíthatnak egymásra, akihez hazamehetnek, akihez hozzábújhatnak, ha rossz napjuk van, akivel szeretik, tisztelik, becsülik stb egymást, szóval ne beszélj mások nevében.

2023. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/247 anonim ***** válasza:
95%
#37: tök undorító a lényed.
2023. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/247 anonim ***** válasza:
97%

És a legijesztőbb és kétségbeejtőbb, hogy ennek a pasinak gyereke, ráadásul LÁNYA van... Brrr.

Remélhetőleg legalább az anyja normális és nem úgy van/lesz nevelve szerencsétlen kislány, hogy elégedjen szépen meg annyival, ha néha beleürítenek a férfiak, ne akarjon már egy állandó, szerető, törődő társat maga mellé, mert az szegény pasikat "feldühíti". Undorító komolyan.

2023. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!