Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 A kérdező kommentje:

Már akiről szól a titok ő is mondta hogy mondjuk inkább el de akkor neki felborula az élete és látom is rajta hogy ennek ellenére nem szivesen mondaná el. Meg megis értem mert tényleg olyan hogy ha én lennék a helyében én se mondanám el.

Most pár napig nem találkozok a csajjal, addig megpróbálok kitalálni vmit.

2011. nov. 28. 00:37
 12/107 A kérdező kommentje:
Azért köszi az eddigieket. Ha vkinek még van vmi jó ötleten írjon. Esetleg ha vki átvállalná helyettem (vannak akik ezt szeretik, én nem), szerintem az is megfelelne neki, ő úgyis azt élvezi ahogy szenvedek :(
2011. nov. 28. 01:07
 13/107 anonim ***** válasza:

Szerintem ő azt élvezi, hogy te baromira nem élvezed, és megalázónak tartod az egészet, és már tudod előre, mennyire fog fájni, mégis újra és újra odatartod neki a golyóidat, hadd csinálja.


Szóval ez az ötlet biztosan nem működne, hogy szerzel neki magad helyett egy olyan mazochista srácot, aki pont erre a témára izgul. Vele egyszerűen elveszne a varázsa a dolognak.

2011. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, amikor meglát mindig mondja hogy még tartozik vmivel de most megadja. Ő valóban jókat röhög rajta, de nekem ez nem vicces de nem érti meg. Vagyis akkor azt mondja hogy oké akkor ez az utolsó, de aztán legközelebb megint ezt adja elő.

Meg hogy múltkor az nemis volt igazi, ha ellenkezni próbálok rögtön mondja, hogy csak nem azt akarom hogy kitálaljon :(

Meg hogy csak ezt az 1-et kéri és utánna békénhagy de sose haggya abba.

2011. nov. 28. 01:49
 15/107 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen csaj osztálytársam, aki mindgi tökön rúgott...



és azóta is töketlen vagyok...



...nincs és nem is volt sohasem barátnőm. :(

2011. nov. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bassz le neki 2-3 állast.
2011. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 A kérdező kommentje:

1:57 - most nem arról van szó hogy nincs barátnőm, nem függ össze a 2. Meg téged nem zsarolt leüthetted volna.


1:58 - pofon nélkül is abbahagyná csak akkor kitálal. Még viccelődik is mindig hogy minek panaszkodok amikor nemis ellenkezek, dehát nem tehetem.

Már azt várom hogy vajon mi lesz a következő elvárása :(

2011. nov. 28. 02:03
 18/107 anonim ***** válasza:
kamu
2011. nov. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy mondjátok el és akkor már felveheted a kesztyűt. Komolyan mondom amíg nem írtad le a korotokat azt hittem hogy ilyen 13-14 éves emberkék szórakoznak...

Egyébként ösztönzésképp olvass utána az egészségügyi hatásainak. Nem fog tetszeni.

Sok sikert és add meg ami jár neki :)

2011. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:

vagy kamu

vagy pedig mazoista vagy

2011. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!