Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 kovpet ***** válasza:
Nem rúgna meg. Kettőnk közül nem én vagyok a töketlen :)
2011. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ép, ha ezek után leállsz vele. Én a helyedben 10 méteres körzetemben nem akarnám meglátni, de hát te tudod. Ha mazochista vagy, akkor hajrá...
2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 A kérdező kommentje:

Majd még lehet lesz vmi, úgy néz ki megváltozott, majd holnap kiderül ha találkozunk. :) Igért vmi poént, remélem nem csak neki lesz vicces.


Kovpet: Nemhiszem hogy elintéznéd, ő nyerne :P Ilyennel még nem találkoztál soha.

2011. nov. 28. 21:33
 34/107 anonim ***** válasza:
100%
Ezért büntetésül kötözd ki, és keféld szét! Legalább annyiszor, ahányszor tökonrúgott. A golyóid is megérdemlik az elégtételt, ha magadért nem tennéd meg. Amúgyis ki kell deríteni, hogy működnek-e még!
2011. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 kovpet ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy ez igaz legyen :)


De ha az, akkor egyrészt respect, hogy másért vállaltad a fájdalmat. Másrészt elég hülye is vagy, de ehhez kellene tudni a körülményeket is. :)


Hidd el, találkoztam már olyan nővel (edzésen), akivel élesben nem szeretnék konfrontálódni. Mondjuk nem hiszem, hogy a kis mogyorókrémesed is ilyen lenne :)

2011. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 kovpet ***** válasza:
100%
Ja, egyébként akartam javasolni, hogy találkozz vele szuszpenzort viselve. :) Nagyot nézne, lol :)
2011. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:

Úristen, ez hihetetlen jó ötlet, köszi :D

Hol tudok ilyet venni? :)

2011. nov. 28. 22:34
 38/107 kovpet ***** válasza:

Akármelyik sportboltban vehetsz (pl decathlon). Vagy szakboltban (budopest.hu, tacticalshop.hu).

Az 1-2-3ezres kategória lehet, hogy nem lesz jó, ha direkt arra megy, hogy bántson.

(Továbbra sem hiszem el, hogy nem fake. Legalábbis nagyon remélem...)

2011. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 A kérdező kommentje:

Köszi, bár már lehet nem lesz rá szükség, nem akar már bántani és úgy néz ki komolyan is gondolja.

Megtudtam hogy állítólag barátnői berágtak rá mert megtudták hogy mit csinált (gondolom ő dicsekedett vele) pláne olyannal aki bejön neki.

Na majd holnap írok hogy mi lett, még nemtom mit mondok majd neki.

2011. nov. 28. 23:07
 40/107 anonim ***** válasza:
2011. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!