Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
 71/107 A kérdező kommentje:
Jólvan, már megbánta ő is, most azzal cukkol hogy mennyünk el orvoshoz és nézessük meg, elkisér :)
2011. dec. 2. 20:42
 72/107 anonim ***** válasza:
100%
"doktor úr, itt ez a fiatalember akinek a farkát rugdostam hetekig, megnézné, nem lett-e baja?"
2011. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 A kérdező kommentje:

:D

Nemhinném hogy ott ezt merné mondani.

2011. dec. 2. 22:11
 74/107 anonim ***** válasza:
100%

AZ az igazság hogy fölösleges ide többet írni, a válaszaidból lejött minden. Te sem vagy egy értelmiség, de a csaj sem. össze illetek, szövődménye meg úgy is meg lesz az incidensnek, ha nem most majd később..

Egy megbánással ha mindent el lehetne intézni jó is lenne az élet...

2011. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 mus musculus ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a kommenteket, úgyhogy nem tudom, javasolták-e már, de hordj tökvédőt, hadd érje meglepetés xD
2011. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 mus musculus ***** válasza:
Basszus, elkéstem az ötlettel :(
2011. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 A kérdező kommentje:
Koszi azert neked is, vannak meg itt talalekony emberek.
2011. dec. 3. 15:54
 78/107 .Daniel. ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a hsz-eket de haver azt mondom ez nem ér annyit hogy ezt eljátszd. Ki ez a luvnya?? Spanoddal találjatok ki valamit aztán találkozz vele, mosolyogj és b*szd meg a száját kacagva. Ha férfi vagy megütöd ezt a szutykot. Majd mesélj:)
2011. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
100%
Rugd pinán a budos kvát ne hagyad mar hogy tokonrugjon
2011. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 Csak 1 GyK user ***** válasza:
100%
Rúgd Te is tökön :P
2012. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!