Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
 61/107 A kérdező kommentje:
Meg azért megnézném én azt hogy fapofával péppé versz egy csajt aki már nemis tud védekezni, tudod te milyen megverni vkit? Mégha egy fiú az aki hasonló erőben van mint te esetleg, de egy lányt aki valószínűleg akkor már sírna is. Én biztos nem tudnám megtenni, utánna még szarabbul érezném csak magam.
2011. nov. 30. 16:19
 62/107 anonim ***** válasza:
jó, de legalább egy kicsit ő is szarul érezte magát :D
2011. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
azzal tisztában vagy, hogy simán elrákosodhat? főleg ennyi rúgástól...
2011. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim ***** válasza:
Igen, ebből még később lehetnek ám egészségügyi problémái! Meg ha akarsz gyerekeket valaha az életbe! Kérdezd meg tőle, h utána fizeti e a kezeléseket. Ne legyél már ilyen tutyi-mutyi! Mond neki, hogy allj! ÉS te mondtad el a csajnak a titkot? Ha nem, akkor te nem tehetsz róla, hogy kiderült! Veresd meg a csajt vkivel/vkikkel
2011. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 anonim ***** válasza:
54%

"Meg azért megnézném én azt hogy fapofával péppé versz egy csajt aki már nemis tud védekezni, tudod te milyen megverni vkit? Mégha egy fiú az aki hasonló erőben van mint te esetleg, de egy lányt aki valószínűleg akkor már sírna is. Én biztos nem tudnám megtenni, utánna még szarabbul érezném csak magam."


És akkor mi van, aki rohadt szemét a másikkal és megérdemli, az miért nem kaphatna a pofájára? Vagy ilyenkor már szegény ártatlan kislány? Aki pedig buzerálja a tüzet ne csodálkozzon, hogy megégeti magát. Vagy ha ennyire szánalmas puhap.cs, vagy akkor hagy magad. De ne csodálkozz, ha maradandó károsodást szenvedsz. Az is biztos, ha a kis k.rva engem próbálna megzsarolni, szétverném a pofáját és nem érdekelne, hogy melyik nemhez tartozik.

2011. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok az, mint hogy ne tudjak aludni mert a látvány jusson mindig eszembe.
2011. dec. 1. 00:34
 67/107 anonim ***** válasza:
100%
a fаszodról van szó, ember! :D
2011. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
100%
(most már mondjuk mindegy)
2011. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 anonim ***** válasza:
100%

első rúgásnál ojan pofont basztam volna le neki hogy térdre esett volna aztán taknyosra szo*ptattam volna.


es kitaláltam volna rá vmi brutált ha köp akkor én azt híresztelem róla hogy....


Nem vagy normális hogy hagytad rugdostatni magad, sztem dokihoz menj szűrésre ennyi rúgás után.

2011. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 anonim ***** válasza:
100%
ember,te normális vagy?!?! ne hagyd már a TÖKÖDET RUGDOSNI AKKOR SE. akármilyen baja lehet..lehet hogy ha felnősz nemfogsz tudni gyereket csinálni. és ezt mond már el annak az okos csajnak is hogy ha valami baja lesz a herédnek akkor feljelented..ez nem vicc
2011. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!