Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
 51/107 anonim ***** válasza:
23%
Igen de a önvédelem és az összeverés közt szerintem van egy 'kis' különbség.
2011. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 A kérdező kommentje:

Miket csinálnának háborúban? :O

Megkérdezzem tőle?

2011. nov. 29. 18:33
 53/107 kovpet ***** válasza:
Ilyenekkel ne állj szóba. :)
2011. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 A kérdező kommentje:

Énis tudom hogy nem kéne, de most úgy vagyunk hogy beszélgetni szoktunk. Barátnői akik tudják , mostmár engem se tartanak normálisnak hogy még szóba állok vele, meghogy én győzködtem őket is hogy ne utálják meg. :D

Dehát én meg ilyen vagyok hogy nemtudok sokáig haragudni senkire.

Am ő alapjában véve elég kedves csaj csak olyan gonoszkodós (vagy nemtom mi lenne rá a legjobb szó).

2011. nov. 29. 19:29
 55/107 anonim ***** válasza:
85%

49-es válaszoló, neked kell kussban maradnod! Te a tipikus mai féreg vagy, aki nem meri megütni a nőt ha az megtámadja. Szánalmas a fajtád, szép munkát végeztek a szüleid. A magadfajta férgek miatt hiszik azt a lányok, hogy büntetlenül tökönrúghatnak.


Jól tették, hogy téged tökönrúgtak. Megérdemelted. Aki ilyen pancser, az úgy jár. :D

2011. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim ***** válasza:
28%

Én volnék a 49-es de ha ilyen szellemi színvonalon vagy akkor szerintem inkább hagyjuk is... Én vagyok a hülye de akkor is leírom.

Szóval én volnék a mai kis féreg?? Először is a 'mai'-n akadtam ki. Pont a mai olyan gyökér állatok mint te engednek ilyet meg maguknak, régen(úgy 10 év távlatában) másképp viszonyultak a nőkhöz/lányokhoz, és megsúgom nem úgy mint te, szerencsétlen lányok akik a közeledbe kerülnek.

A másik, hogy én volnék a féreg? Azok után hogy leírod hogy egy ilyen esetben össze kellett volna verni a csajt, én vagyok a féreg? Így másodjára leírva se jön le, hogy itt valami nem stimmel? Konkrétan fordítva gondolnám.

Mégegyszer leírom csak neked, hogy nem azt mondtam, hogy nem kell semmit csinálni ha ilyen van, de nem kell megverni. Mint mondtam a nőkre ennél sokkal jobban lehet hatni más dolgokkal, és sokkal nagyobb hatást érsz el velük mintha megvernéd, ahol egy normális embernek még az erkölcsei is sérülnének. De látszik, hogy sok dolgod nem volt nővel(nem is csodálom), hogyha megoldás képpen a megverés jut eszedbe.

Én így látom a dolgot: Az olyan szerencsétlen 'kemény' gyerekek miatt érzi úgy rengeteg lány(mert ugye nem általánosítunk), hogy sokkal több mindent megtehet mint amit valójában tehetne... Mert a ti begyepesedett agyatok nem képes kigondolni semmi értelmes megoldást, csak hogy bárki bármi sz*rt csinál nektek egyből meg kell verni és itt véget is ér számotokra a világ meg a problémamegoldó képességetek határa is.

Azért egészségedre, csak ne nagyon büntessen veled nőt az élet. :D

2011. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 A kérdező kommentje:
Utolsó veled értek egyet, aki előtted írt sztem nagyságrendekkel szemetebb ember lehet mint ez a lány akiről szó volt.
2011. nov. 30. 00:19
 58/107 anonim ***** válasza:
35%

Én csak lesüllyedtem a te szellemi szintedre, hátha esetleg így felfogsz valamit.


Pont a mai primitív marhák, mint te és a kérdező képtelenek megvédeni magukat. Régen a nők/lányok másképp viszonyultak a dolgokhoz.


Igen, itt valami nem stimmel, mégpedig a primitívséged okozza a problémát. Szerencsétlen fejed még mindig nem fogta fel, hogy te a támadókat véded. Ilyen esetben teljesen jogos megverni a nőket, ráadásul csak ezzel tudják megtanulni, hogy nem tehetnek meg bármit.


Te csak hagynád, hogy azt tegyen veled a nő, amit akar. Látszik, hogy nem volt dolgod nővel, hogy semmi megoldás nem jut eszedbe.


Az olyan szerencsétlen pancser gyerekek miatt hiszik a lányok (mert ugye nem a kivételben szereplő lányokról van szó) azt, hogy bármit megtehetnek. Mert a ti halott agyatok nem képes kigondolni semmi értelmes megoldást, csak a tétlenséget.

Azért egészségedre, csak ne nagyon büntessen nővel téged az élet. :D

2011. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 A kérdező kommentje:

:D

Erre már csak ennyit tudok mondani.

2011. nov. 30. 00:50
 60/107 anonim ***** válasza:
Neked sem esik le amit én írtam, harmadjára nem írom le úgyhogy erre én is írok egy smiley-t és szerintem hagyjuk is :D
2011. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!