Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
 81/107 anonim ***** válasza:
100%

B@szki 18 éves vagy, felnőtt ember, és annyi vér nincs a pucádba, hogy leállítsd ezt a taknyot?

Amúgy jó csaj?

Mert akkor nyomd a falhoz és smárold le, és ha úgy alakul gyukd meg! Garantálom, hogy nem fog többé tökön rúgni. Vagy ha mégis, akkor sorry

2012. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:

hát sose hittem volna h bárkinek is ezt írom majd, azt mégkevésbé h férfinek kell ilyent tanácsolni, de:

zárd. össze. a. lábad.

2012. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azzal tisztában vagy, hogy ez komoly egészségügyi problémákhoz vezethet.
2012. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
100%
én a kérdezőt meg a barátnőjét is pofán b.sznám ! a kérdezőt azért mert ilyen ostoba naiv tökkelütött 18 évesen hogy hagyja magát megnyomorítani lehet egy életre a csajt meg azért mert ostoba mint a földes út ...
2012. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:

2011-11-28 00:31 válaszolóval nagyon egyetértek naggyából ugyanezt akartam írni...

nekem is sztem írd privibe hogy tudjak tanácsot adni.De hát igen.. az a csaj ne rúgdosson már bas.zdmeg de te is akkor egy kicsit hibás lehetsz ha valakit megbántottál.Lefekdtél a csajjal vagy mi?? mivel bántanál meg kit?

2012. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
55%

Az érthető, hogy férfi létedre nem akarod megütni, de szólj valamelyik haver csajodnak, vagy ha van nővéred, hogy rendezze el egy kicsit ezt a csajszit. Ha ilyen domináns p.csa biztos van egy két csaj aki nem csípi, és szívesen meg is tenné neked, hogy megrendezze a pofikáját!:))))

Utána, nyugodj meg hogy nem fog se pofázni se pedig téged inzultálni!!!!

2012. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy elég szánalmas vagy 18 éves létedre. Bár igazság szerintem volt hogy engem is szívattak, na de azért nem így meg nem is egy lány.


Akkor komolyan tényleg csináld azt amit föntebb írtak "Szabics" hogy smárold le amikor tökön akar rúgni, hirtelen megragadod. Biztos beléd van zúgva csak óvodás szinten van és így tudja csak kifejezni a vonzalmát, vagy lehet hogy szimplán egy idíóta.

2012. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy írjon nekem 2 sort, hogy mikor, hol, milyen rendszerességgel szeretné. Én bevállalom helyetted, még zsarolni sem kell. Neki meg oly' mindegy kit rúg tökön, nem? Vagy már nem aktuális?
2012. jún. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
Az én tökeimet egész nap is rugdoshatja szólj neki oké?
2012. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:
Fú, hát nekem még áltanálosban volt egy ilyan osztálytársam, aki folyton tökön rúgott, fájó emlékek ezek, de később megtudtam, hgoy szerelmes belém és valószínűleg ezért cseszegetett folyton a maga módján. Ja és egyszer még rám is mászott a homokozóban, mintha megakart volna dugni.
2012. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!