Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/245 A kérdező kommentje:

Had nyomorékozzak már le valakit akinek ez a nézete hogy túl szép nő = hülye pitsa..


Nem érdekel már mit beszéltek.Nem ismertek.Nem tudom mit ártottam nektek.De részemről lezártnak tekintem a kérdést.



Ja és nincs műkörmöm ;)

2012. jan. 30. 22:36
 122/245 A kérdező kommentje:
De bárcsak ismernétek...tudnátok mekkorát tévedtek.
2012. jan. 30. 22:37
 123/245 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy csak az idióta válaszokra reagálsz, viszont a normális hangvételüekre nem...
2012. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/245 A kérdező kommentje:
Hogyne reagáltam volna azokra?
2012. jan. 30. 22:51
 125/245 A kérdező kommentje:
Mindenre próbáltam reagálni, és írtam is valakinek hogy igaza van stb.
2012. jan. 30. 22:52
 126/245 anonim ***** válasza:
56%
Ha ismernénk, akkor mi lenne? Nem hiszem, hogy ennek most van jelentősége a kérdés szempontjából. Én különben sem írtam semmi sértőt. De te is elkönyveltél minket rohadt sztereotip faxfejeknek és még a pitsába is elküldtél minket... Erről ennyit. Azt gondolsz rólam, amit akarsz. Ha egy bunkó senkinek tartasz, én teszek rá magasról. Kezdem leszarni, hogy mások mit gondolnak rólam...
2012. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/245 A kérdező kommentje:
Ha te nem sértegettél akkor nyilván NEM neked szólt...Oda is írtam hogy tisztelet a kivételnek..erről ennyit.
2012. jan. 30. 23:02
 128/245 anonim ***** válasza:

"Oké . Menjetek a pitsába , most már tényleg elegem van belőletek:)


Rohadt sztereotip faxfejek vagytok, semmi más."


Akkor nyilván vak vagyok és nem láttam a "tisztelet a kivételnek" részt. De inkább nem érzem magam kivételnek. Az vagyok, amit mondtál... És k.ra nem érdekel...

2012. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/245 A kérdező kommentje:

Igen , mert mint tudjuk nekem a belső nem fontos. Kapjátok be mind :)

(tisztelet a kivételnek)


Ezt még korábban írtam. Amiről te beszélsz , igen oda nem írtam mert gondoltam egyértelmű hogy nem azoknak szól akik normálisan válaszoltak.

2012. jan. 30. 23:10
 130/245 anonim ***** válasza:
78%
Mi számít normális válasznak? Úgy őszintén, mindenkit leoltottál, aki nem nyalt neked segget. Ennyit erről...
2012. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!