Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
45%

lehet egy srác akármilyen rendes, ha ronda, és nincs hozzá gusztusom, akkor nem fogok vele még csak smárolni sem, nemhogy lefeküdni! A nő olyan pasival akarnak romantikázni, aki FÉRFI! megtestesíti az ideáljukat, szeretik, vagy valamiért vonzónak találják. Dizsiben pedig én sem smárolok mindenféle pasikkal. nagyon sokat kell visszautasítanom, akik egyszerűen visszataszítanak, vagy nagyon nem jönnek be. Csak olyanokat méltatok figyelemre, akik tetszenek. És szerintem ezzel a többi lány is így van.

18/L

2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:
Olyan csak filmben van, a 40 éves szűz.
2012. márc. 10. 20:28
 13/73 anonim ***** válasza:
Biztos van még pár ilyen...hát ha annyira ronda akk nemhiszem ho egy növel is komolyan el jutna addig,ho tánc smaci sex.de honnan tudod te azt,ho nem-e qurvázott-e már???
2012. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 SzilKa ***** válasza:
A dizsihez: van, aki a zenéért, a táncért jár, nem feltétlenül a csajozás/pasizás miatt.
2012. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 zseni001 ***** válasza:
100%
Te élsz burokban, mert van ilyen és te nem tudtad.
2012. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
11. kommentelő. A külső csak ici picit számít, max az ilyen felszínes lányoknak lehet fontos mint te vagy. Szerencsére a legtöbb lány nem ilyen, mint te.
2012. márc. 10. 20:30
 17/73 anonim ***** válasza:
Abba ne légy olyan biztos...:-D
2012. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
Nem élek burkoltan, elzárva mindentől, jövő héten leszek 22, és még mindig szűz vagyok, sőt még csak nem is csókolóztam. Nem rontottam el semmit, egyszerűen csak még nem találtam olyan partnert, akivel valódi érzelmeken alapuló kapcsolatot alakíthattam volna ki. Ennyi a titok nyitja, nincs ebben semmi eget rengető dolog...
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező, osztom tovább a 11-es véleményét..

Nálam is a minimum, hogy külsőre rohadtul vonzódjak a férfihoz és (szerintem ez minden normális kapcsolat alappillére..) Ha ez nincs meg,akkor akár fejre is állhat szegénykém...

2012. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
77%
Tudod aki csak dugja a csajokat és érzelmileg nem is tud kötődni egyhez sem, az valósznűleg látens b*zi. Te is pl kérdező.
2012. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!