Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
szerintem ez az általános forgatókönyv, de van egy másik módszer is, ami viszont komolyabb dolog kialakítására szolgál. kiszemelsz egy magányos kétségbeesett lányt, akinél a borzasztóbbnál borzasztóbb pasik sorra próbálkoznak be, és ő sorra küldi el őket. kedvesen, nem nyomulva odamész hozzá, és beszélgetsz vele. nem kell nagyon nyomulni, legyél kedves, humoros, és nagyjából egy óra után már sort keríthetsz arra a bizonyos csókra, amire áhítozol. ezek után már sorra jöhetnek a csókok, de a beszélgetést se hanyagold, ha szeretnél folytatást. maradj vele a buli végéig, számcsere után kísérd el egy darabig (akár hazáig) és beszélj meg vele egy kövi talit. => potenciális kapcsolat kezdete. #11
2012. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

tudod, ezzel az a leginkább problémát jelentő tényező, hogy én is egy ilyen borzasztóbbnál borzasztóbb pasi vagyok

vagyis még csak pasi sem, csak egy hímnemű

2012. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
De csajod csak van nem? Mert kizárt hogy ne legyen, az nyusziság ha nincs csajod.
2012. márc. 10. 22:20
 54/73 anonim ***** válasza:

hát, lehet próbálkozni olyasmivel, hogy egészen alulra rakni a mércét, csak hát az van, hogy attól még, hogy egy lány nem túl szép, attól még ugyan olyan magas lehet az ő mércéje, mint egy jobb csajnak. persze ez nem törvényszerű, de gyakran van így. ilyen esetben nem tudom mi a teendő. ezeknek a pasiknak a diszkó-pályafutását nem szoktam végigkövetni... :/

amúgy a borzasztóság nem feltétlenül csak külsőre vonatkozik, hanem a viselkedésre is.

2012. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
ha lenne csaja valszeg már megcsókolta volna, nem gondolod?
2012. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:

En 26 eves srac vagyok es meg szuz. Nalam a jo oreg peniszmeret-tema zavart be: annyira bebeszeltem magamnak, hogy tulsagosan kicsi, hogy amikor ott volt elottem a lehetoseg, megfutamodtam.


En vallalom, hogy ez abszolut az en hulyesegem volt, en rontottam el, ferfiatlanul viselkedtem es csak rajtam mulik, hogy a helyukre teszem-e magamban ezeket a dolgokat.

2012. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Mekkora van neked. 10 cm alatt gáz csak, az a mikropénisz szindróma. Ha 10 felett van, akkor nem gáz.
2012. márc. 11. 00:05
 58/73 anonim ***** válasza:

23:48: Miért, mekkora a cerka?


Egyébként együtt tudok érezni veled... Engem sem áldott meg a teremtő normális mérettel...

2012. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:
Mit jelent nálatok a normális méret? Mert úgy tudom, hogy a legtöbb lány a statisztkák alapján a 13-16 centi közöttit szereti.
2012. márc. 11. 00:13
 60/73 anonim ***** válasza:

10 felett van a hossza, inkabb a vastagsaga az aggasztobb, de vegulis ez lenyegtelen, mert valtoztatni ugysem igen lehet rajta es ismetlem: belatom, hogy abszolut az en hulyesegem volt, hogy ennyire raparaztam a dologra.


Sokan 10 cm-nel kisebb penisszel is vigan elnek szexualis eletet es sok nem tul elonyos kulseju fiunak is van baratnoje, szoval azt hiszem, hogy ezek a dolgok azert tenyleg fejben dolnek el es a hozzaallason mulnak.

2012. márc. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!