Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy valaki szórakozni jár, nem jelenti azt mindenki számára, hogy smárol és szexel... Én a barátaimmal járok ilyen helyekre, és azért, hogy jól érezzem magam velük, nem pasizni.


Amúgy sok oka lehet annak, hogy miért szűz valaki: lehet vallási oka, ha olyan családból származik, lehet, hogy nincs bátorsága megszólítani senkit (nekem volt ilyen párom, majdnem 24 volt, amikor elvesztette), lehet, hogy nem "tud" csajozni, és nem kell senkinek... Lehet, hogy önbizalomhiány miatt, aminek rengeteg testi vagy lelki oka is lehet...


23L

2012. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én 25 voltam, amikor elvesztettem. Nem tudok csajozni. Óriási szerencsém volt, hogy egyáltalán ennyi összejött nekem. Egy ismerősön keresztül ismertem meg a lányt. Hónapokig udvaroltam neki, mire beadta nekem a derekát. Erről ennyit.

2012. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim válasza:

"Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex"


Miről beszélsz?


Baromira nem ilyen egyszerű. Van x olyan nő, akit fel lehet szedni lazábban, és y számú csávó, akik mindent vagy semmit alapon képesek bármi hülyeségről lökni a dumát, 20x lekoptatják őket de 21. alkalommal eljutnak az x darab kapható nő egyikéhez. Ez esetben egy bizonyos pasi csoport valóban össze tud hozni 'könnyedén' egy numerát.


És vannak, akik meg nem, pedig nem csak előnytelen külsejű srácok lehetnek szűzek 20 éves koruk felett. Valaki rámenősebb, valaki nem, ez (szerintem) többet számít mint a kinézet.


Aztán vannak srácok akik nem túl rámenősek, de hát ha jól nézel ki akkor azért megtalál néhány nő..

2014. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!