Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
hát úgy látszik te full profi vagy, taníts mester! mit csináljaka dizsiben, hogy smárolásban és szexben legyen részem
2012. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:

67%-os alatt engem értesz (=#11)? mert ha igen, akkor tuti, hogy nem fogod megtudni, hogy milyen vagyok az ágyban. és nem olyan vagyok, amit leírtál.

amúgy is elég nagy szívás lánynak lenni. ha jó pasival vagyunk, rögtön ribancnak mondanak, de ha egy pasi van jó nővel, akkor meg hú de király. és ez ugyan úgy igaz arra, hogy mi nem élhetjük ki magunkat szabadon, mert megint rögtön ribancok leszünk, viszont ha egy pasi gyűjti a "skalpokat" akkor ugyancsak húúúú de királynak számít. ennek fényében igazán megérdemelhetnénk, hogy saját ízlésünk szerint válasszunk magunknak partnert, és ne az alapján, hogy ki a lehető legrondább. igazából te, kedves kérdező meg sem érdemled, hogy a nő leálljanak veled bármit is csinálni...

2012. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó, nagyon jól mondják.
2012. márc. 10. 21:26
 44/73 anonim ***** válasza:
#40-es értelmes embernek tűnik. csakhogy az a helyzet, hogy nem kell választanom. mert vannak olyan pasik, akik nekem kellenek, és én is kellek nekik, szóval csak meg kell várnom, amíg újra összehoz eggyel a sors. azt pedig, hogy 2 rossz közül melyiket választom már az én problémám, senkinek semmi köze hozzá, és nem is kéne emiatt ítélkezni fölöttem. én sem ítélkezek Kérdező ízlése felett, miszerint a jótestű, csúnyább arcú lányokat érdemes ágyba vinni. ezt észben tartom, ha esetleg ráunnék a pasikra XD #11-es voltam
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
Utoló, a náthás jók. mami..t
2012. márc. 10. 21:32
 46/73 anonim ***** válasza:
na nem segítesz kérdező? faragj belőlem csajozómestert! csak elleszünk azon a 3,5 milliárd nőn valahogy testvériesen
2012. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarod! De akkor el kell jönnöd Kelet-Mo-ra. Beavathatlak,
2012. márc. 10. 21:34
 48/73 anonim ***** válasza:
mi van? nem látom az összefüggést a szavak közt.
2012. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
itt vagyok kelet magyarországon most is
2012. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
mármint a náthás izénél. amúgy meg diszkóban csajozni nagyon egyszerű. nekem is simán menne szerintem. csak odamész hátulról szépen közeledsz, aztán ha nem vagy szimpi a csajnak elüld te meg szépen próbálkozol másutt. később még visszatérhetsz, ha senki nem akad a horogra, lehet, h a lány addigra elunja magát. de hogyha nem hajt el, akkor szépen hátulról hozzásimulsz, és ugy táncoltok. közben elkezdheted tapizni, meg a nyakát csókolgatni. majd befordítani magad felé, úgy táncolni (a nyak csókolgatás kihagyható, mindkét módszer él). szépen egymáshoz simultok, néhány erotikusabb elem is belefér a táncba, a fejeteket közel kell tartani egymáshoz, majd egyszer csak a megfelelő pillanatban megcsókolod. innentől kezdve tulajdon képen szabad a pálya, kivéve, ha erkölcsös leányzóról van szó. nem minden lányt lehet megkettyinteni a diszkó wc-jében, vagy aznap este valakinek a lakásán. ha ilyen lányt fogsz ki, akkor pórul jártál szüzességed elvesztése szempontjából, de lehet, hogy a lány belemegy egy következő találkozóba, és akkor valami komolyabb is kisülhet a dologból #11
2012. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!