Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:

Én májusban leszek 22. Még csak barátnőm sem volt a kifejezés összes értelmében.

Valószinűleg az is maradok...


De áruld már el, hogy most te férfi vagy vagy nő?!

Mert olyan homályosan fogalmaztad meg, hogy a nőknek a romantikázós srác kell, hogy valószinűleg te sem kerültél soha közelebb kapcsolatba a nőkkel.

Ha meg nő vagy... Tudhatád nagyon jól, hogy pont arra nincs szükségük a nőknek, lol.



21F

2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
bocsi, de nem vagyok felszínes. egy diszkóban meg pláne a külcsíny számít, hiszen ott nem tudod eldönteni a srácról, hogy milyen személyiséggel rendelkezik. nem mondom, hogy nekem eddig csakis kizárólag álompasikkal volt dolgom, mert van az úgy, hogy nem a legjóképűbb az a srác, de aranyos, vagy valami megfog benne. a kisugárzása, a szemei, a mosolya. de ha valaki visszataszító, ne mondd már hogy felszínes vagyok, ha elutasítom! Amúgy a volt barátom sem volt az esetem, de mégis vele voltam, mert másban viszont megfelelt az igényeimnek. Vannak olyan nők is , akik nagyon sokáig nem vesztik el a szüzességüket. de nem is feltétlenül azért, mert olyan rondák, csak valahogy ilyen szerencsétlen a helyzetük. De tényleg, ezen most egy kicsit kiakadtam, hogy szerinted felszínesség, ha nem fekszem le olyan srácokkal, akik ugyan rendesek, de taszítanak... #11 voltam
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:

van ilyen .

Én se járok dizsibe.Sz*r zene sz*r hely. Inkább elmegyek valami hiphop vagy valami rap koncertre..

Miért ne lehetne hogy szűz 22 évesen?

ha zavar akkor vedd el te szüzességét és kész!

2012. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
19-es, te is tipikus szériaribi vagy,
2012. márc. 10. 20:39
 25/73 A kérdező kommentje:
Ha fejreáll, akkor az a minimum, gogy elmész vele randizni te rizike.
2012. márc. 10. 20:40
 26/73 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem arra van szükségük/szükségünk? Pedig az a legfontosabb.
2012. márc. 10. 20:42
 27/73 anonim ***** válasza:
#19 És ha baleset éri és eltorzul az arca?
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor el kéne dönteni hogy mi különbözteti meg az embert az állattól? Szaporodjunk mint a nyulak minél többet és ettől leszünk menők? Vagy azért eldönthetjük magunk is hogy lefekszünk-e fűvel fával, vagy csak azzal akivel tényleg komoly kapcsolatot alakítottunk ki, anélkül hogy ezt cikinek kelljen érezni? Egyáltalán miért kéne a te elvárásaid szerint élni? Meg úgy általában, úgy teszed fel a kérdést, mintha legalább a földönkívüli intelligens élet létét vitatnád. Néha nekem már az is kérdéses hogy a földön van-e értelmes élet.
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Igen, az a legnagyobb felszínesség ha nem jössze össze egy talpig férfical, ha nem jön be. A belső megszépíti a külsőt. Intelligens nő így gondolkozik.
2012. márc. 10. 20:44
 30/73 anonim ***** válasza:
uram atyám! téged aztán igencsak kicsinálhatott egy, vagy több nő lelkileg! 19-es egy teljesen normális lány. a külső az amit először figyelembe veszünk, mert az a legelső szempont amit behatóan meg tudunk vizsgálni. az, hogy a külső fontos, nem azt jelenti, hogy csak a külső számít. ezt még kismillió másik tényező követi, amelyeknek meg kell felelnie a srácnak, ha valamit akar. engem meg ne merészelj ribinek nevezni, mert fogalmad sincs sem a szexuális életemről, sem pedig rólam. viszont ahogy nézem, te elég nagy gyökér lehetsz, ha ilyeneket írogatsz. cseppet ellentmondásos az, amit írsz... #11
2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!