Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a kutya fenébe lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a kutya fenébe lehetséges az, hogy egy pasi még 22 év felett is szűz legyen?

Figyelt kérdés
Én ilyenről nem is tudok, nem is hallottam. Ahhoz valami burokban kellene élni, elzárva mindentől. Ha valaki egyszer is lemegy dizsibe, adott a tánc, a smárolás, a szex. Ezt el sem lehet kerülni. Aki szűz ilyen korban, az valamit nagyon elrontott. De mit rontott el szerintetek? Mert ismerek egy ilyen embert, aki bár ronda, de nagyon rendes pasi és nem kell a nőknek. Holott szerintem a rendes pasik kellenek a nőknek romantikázni nem igaz?
2012. márc. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Az átlagos vastagság 3-4,5 cm között változik. Az ettől vastagabb a vastag kategóriába, a véknyabb pedig a véknyabb kategóriába esik.
2012. márc. 11. 00:35
 62/73 anonim ***** válasza:

Hát nekem sincs sokkal több 13cm-nél. Nehéz emgmondani mert még kicsit husi vagyok. Vastagsággal nagy gond nincs, ha egy átlag durex óvszer rendesen feszül....


Mondjuk engem soha nem ez tartott vissza. Nekem más bajom van! :D

2012. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
Téged mi tart vissza? Őszintét!
2012. márc. 11. 01:23
 64/73 anonim ***** válasza:

A gátlás. Nem vagyok alapból egy kifejezett jóképű fazon. Plusz kicsit kövér is vagyok... Mondjuk azon már dolgozom, az elmúlt félévben lement 30 kiló :D

Aztán a kövérség miatt tiszta csík lett a hasam, derekam, combom... Ilyen lila stria...

Szóval telis tele lettem gátlásokkal. Sem emberként sem férfiként nem tudok felnézni magamra.


Éppen ezért társat se nagyon keresek magamnak, mert nincs az az isten akinek jó leszek valaha. Azért pedig nem fogok választani egy olyan csajt akinek minden mindegy. Inkább egyedül vagyok.


Szar is meg nehéz is, de nekem ez jutott :) Mondjuk jól leplezem :P Nem vagyok az a kifejezett pátyolgatni való nyomorult. :)


Nagyjából ennyit tudok felhozni. Ráadásul most még melóm sincs... Nagy szar ez így!


21F

2012. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
De ha a lányok nem a kigyúrt testre, jó melójú pasira buknak, akkor miért vagy ilyen, hogy ezt vetted a fejedbe, hogy te nem vagy jó nekik? Ez kicsinyesség.
2012. márc. 11. 01:48
 66/73 anonim ***** válasza:

Mondtam én egy szóval is, hogy szerintem arra buknak? Az elég nagy tévedés. Az ép eszűeknél ez soha nem volt elvárás...


Csakhogy az ép eszűek annyit azért elvárnak, hogy a srác egy normális, épeszű, átlagos külsejű csávó legyen az illető férfi.


Ahhoz pedig nem kell sok ész, hogy realizáljam, én nem ebben a kategóriában vagyok.

2012. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted te átlag alatti külsővel rendelkezel, mert kövér vagy, voltál?
2012. márc. 11. 02:02
 68/73 anonim ***** válasza:
Hát eléggé leegyszerűsítetted, de valóban így van, igen.
2012. márc. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:

Na basszus kulcs és jegesmedve!


MINDENKINEK fontos a külső, SENKI nem jön össze olyannal, aki taszítja. Ennyi, pont, vége.

A szépség meg már relatív, nekem egy elég kövér párom van, arcra se egy világ szépe, de nekem mégis ő kellett! (ja és nem gazdag, mielőtt valami borzalmasan "okos" ember itt osztaná az észt)

A többi a ti kitalációtok, egészségetekre...


Az igazi kérdésre a válasz: több százezer olyan férfi és nő is lehet, aki szűz és már idős is akár, mert olyan betegségben szenved, ami miatt nem kívánja a szexet.


22/L

2012. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
De olyanokra gondoltam akik nem idősek, 20 on, 30-as évesek, nem öregekere akik már nem kívánják a szexet, sem pedig olyanokra, akik betegség folytán nem kívánják a szexet.
2012. márc. 11. 09:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!